מרחביה: קארדיאקסנס סיימה את השלב הראשון בניסוי מדידת קצב נשימה

במסגרת הניסוי שנערך בבית חולים איכילוב נוטרו 30 נבדקים באמצעות השעון החכם שפיתחה קארדיאקסנס; השלב השני של הניסוי יחל בשבועות הקרובים בהשתתפות 50 נבדקים נוספים

חדשות ספונסר 13/10/2020 15:29

א+א-

חברת מרחביה אחזקות והשקעות מדווחת כי חברת קארדיאקסנס (Cardiacsense Ltd), בה מחזיקה החברה 5.67% מהון המניות המונפק והנפרע בדילול מלא, סיימה את השלב הראשון בניסוי למדידת קצב נשימה בבית החולים איכילוב.

 

במסגרת הניסוי נוטרו 30 נבדקים באמצעות השעון החכם שפיתחה קארדיאקסנס. קארדיאקסנס צפויה להתחיל בשבועות הקרובים בשלב השני של הניסוי בו ישתתפו 50 נבדקים נוספים.

 

הנבדקים ענדו את השעון החכם שפיתחה קארדיאקסנס וכן מכשיר ייחוס מאושר FDA. להערכת קארדיאקסנס הנתונים שנאספו באמצעות השעון של החברה תאמו ברמה גבוהה לנתונים שנאספו באמצעות מכשיר הייחוס.

 

במקביל, מקדמת קארדיאקסנס ניסוי קליני נוסף בבית החולים איכילוב בהשתתפות 40 נבדקים שמטרתו הוכחת יכולת ויעילות השעון החכם במדידת קצב נשימה רציף. תוצאות הניסוי יוגשו לאישור ה-CE וה-FDA.

 

קארדיאקסנס השלימה לאחרונה ניסוי בו הוכיחה יעילות של יותר מ-99% באיתור הפרעות בקצב לב, בעוד הדרישה הרגולטורית לקבלת אישור הינה להשגת יעילות של 96%. אישור ה-FDA יאפשר לחברה לפעול למכירת המוצר גם במדינות יעד מרכזיות נוספות, בראשן בשוק האמריקאי.

 

השעונים הרפואיים של החברה כוללים יכולת זיהוי הפרעות קצב לב, ביניהן פרפור עליות, המהווה אחד מהגורמים העיקריים לגרימת שבץ מוחי.

 

לאחרונה חתמה קארדיאקסנס על הסכם הפצה בלעדי להפצת השעונים הרפואיים של החברה באיחוד האמירויות בהיקף של כ-8 מיליון דולר, על פני תקופה של 4 שנים. זהו הסכם ההפצה העשירי עליו חותמת קארדיאקסנס ממרץ 2020, המביא את היקף ההסכמים החתומים של החברה לסך של יותר מ-70 מיליון דולר.

 

החל בחודש מרץ השנה, החלה קארדיאקסנס לקדם מספר רחב של הסכמי הפצה מחייבים במדינות רבות בעולם, בהן ספרד, טורקיה, אורוגוואי, אוסטרליה, דרום אפריקה, צ’ילה, הודו, והאחרון כאמור, עם כינון היחסים הדיפלומטיים בין המדינות, עם איחוד האמירויות.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה