כלל ביוטכנולוגיה: חברת המכשור הרפואי MinInvasive קיבלה אישור שיווק בסין

האישור ניתן למערכת OmniCuff , המיועדת לטיפול בקרעים בגידי הכתף; לחברה יש הסכם הפצה של המערכת בסין עם חברת בת של Microport Scientific

חדשות ספונסר 12/10/2020 13:55

א+א-

כלל תעשיות ביוטכנולוגיה מתכבדת להודיע כי MinInvasive המוחזקת בשיעור של כ-20% על ידי קרן אנטומיה טכנולוגיה רפואית I, שותפות בה מחזיקה החברה 50%, הודיעה כי קיבלה מה- NMPA, לשעבר CFDA אישור לשיווק בסין למערכת OmniCuff , המיועדת לטיפול בקרעים בגידי הכתף.

 

לחברה יש הסכם הפצה של ה-  OmniCuffבסין עם חברת בת של Microport Scientific Corporation. מיקרופורט סיינטיפיק, המחזיקה בכ-22% ב-MinInvasive, היא חברת ציוד רפואי גלובאלית הנסחרת במספר בורסות בעולם - הונג קונג, פרנקפורט ו-Nasdaq OTC לפי שווי שוק של כ- 7.5 מיליארד דולר. להערכת MinInvasive, מכירות ה-  OmniCuffבסין יחלו ברבעון הראשון של שנת 2021.

 

MinInvasive הינה חברת מכשור רפואי בתחום האורתופדיה המפתחת, מייצרת ומשווקת את ה-OmniCuff, מכשיר ארתרוסקופי לטיפול בפגיעות Rotator Cuff בכתף המאפשר ביצוע של תיקון הפגיעה באופן זעיר פולשני ללא צורך בשימוש בעוגנים. ל- OmniCuff אישור לשיווק גם בארה"ב (FDA). 

 

כלל ביוטכנולוגיה משקיעה בחברות רבות ומחזיקה בפורטפוליו הכולל חברות בשלבי פיתוח שונים. בין אחזקותיה הבולטות נמצאות מדיוונד, המפתחת תרופות לטיפול בכוויות, והונפקה בנאסד"ק. גמידה סל, המוחזקת בשיעור של 22% מפתחת תרופות מדם טבורי לטיפול בלוקמיה ולימפומה, ביוקנסל הנסחרת בתל אביב ומפתחת תרופה לסרטן שלפוחית שתן גרורתי וועד

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה