אליום מדיקל קיבלה אישור שיווק באירופה

החברה תחל ברבעון הנוכחי בשיווק סטנטים אורולוגים לאחר קבלת אישור CE; בניסוי במוצר הושגו 92% הצלחה

חדשות ספונסר 12/10/2020 11:07

א+א-

חברת אליום מדיקל, המתמחה בטכנולוגיות זעיר פולשניות , הודיעה כי הסטנטים האורולוגיים אשר פותחו על ידה קיבלו אישור לשיווק (CE Mark) באירופה עבור אינדיקציה חדשה לטיפול בפיסטולה  של השופכן (חתך בשופכן) לאחר ניסוי מוצלח.

 

חתך בשופכן נוצר כתוצאה מבעיה רפואית או כתוצאה מפציעה שנוצרה במהלך ניתוח אשר דרכו דולף שתן לחלל הגוף. כיום טיפול במקרים אלו נעשה ע"י ניתוח בו תופרים את הקרע, או בעזרת השתלת שתל עשוי פלסטיק אשר יעילות השימוש בו לטיפול בבעיה נמוכה. בשתי השיטות נוצרת רקמה צלקתית לא מתוחמת שמעלה את הסיכויים להיווצרות חסימה באזור בסיום תהליך הריפוי.

 

הודות למבנה הסטנטים של אליום העשויים סגסוגת ניטינול מצופה בפולימר, המסייע לגוף לייצר שכבה צלקתית בהיקף הפנימי תוך שמירה על קוטר השופכן, סיכויי ההצלחה בטיפול בחתך בשופכן באמצעות הסטנטים הינם גבוהים מאוד.

 

האישור לשיווק באירופה התקבל על בסיס ניסוי קליני רטרוספקטיבי רב מרכזי שנערך במרכזים רפואיים בגרמניה - בבית חולים Charité – Universitätsmedizin Berlin אחד מבתי החולים הגדולים באירופה ובעולם ובאיטליה, במרכז רפואי Rome INI clinic במסגרתו הושתלו הסטנטים של החברה לטיפול ב- 47 מטופלות ומטופלים והושגו 92% אחוזי הצלחה.

 

למערכות הסטנטים של החברה אישורי שיווק, בין היתר, באירופה, סין, דרום אפריקה, אוסטרליה, הודו וישראל. כמו כן, פועלת החברה באמצעות מפיציה ושותפיה האסטרטגיים לקבלת אישורים נוספים בסין, ובמדינות נוספות. בנוסף, פועלת החברה לקבלת אישור שיווק בברזיל.

 

אריאל רובשקין, מנכ"ל אליום מדיקל: "אנו ממשיכים במכירת קוויי המוצרים הקיימים וכן פועלים להגדלת שווקי היעד של החברה. קבלת האישור לשיווק המוצר באירופה הינו לאור הצלחה בניסוי קליני אשר מוכיח פעם נוספת את הערך בטכנולוגיית הסטנטים הייחודית של אליום מדיקל. אליום תפעל למינוף הפריסה הגיאוגרפית ורשת המפיצים הבינלאומית שלה למכירות לצורך טיפול באינדיקציה החדשה כבר במהלך הרבעון הנוכחי"

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה