מיקרונט קיבלה הזמנה ראשונה ל-100 מצלמות ה-SmartCam

החברה מנהלת משא ומתן לחתימה על הסכם מסחרי עם ספק שירותי טלמטיקה מוביל בצפון אמריקה המבצע פיילוט למצלמה שפיתחה החברה

חדשות ספונסר 06/10/2020 10:34

א+א-

חברת מיקרונט, המפתחת ומשווקת מערכות מחשוב ומסופונים לניהול ציי רכב ועובדי שטח, מדווחת על משא ומתן עם ספק שירותי טלמטיקה מוביל בארה"ב וקבלת הזמנה במסגרת פיילוט אותו מבצע הלקוח עבור הדגם המתקדם של מוצר המצלמה החכמה של החברה Micronet SmartCam.

 

ללקוח מספר רב של מנויים לשירותי הטלמטיקה והוא מעוניין להרחיב את שירותיו הקיימים על ידי מתן שירותי וידאו טלמטיקס ללקוחות הקצה בהתבסס על המצלמה של מיקרונט.

 

כחלק מהמו"מ, התקשרו הצדדים בהזמנה לצורך השלמת הפיילוט והלקוח רכש כ-מאה יחידות וזאת בהמשך להשלמה מוצלחת של פיילוט מוקדם וראשוני שביצע הלקוח למוצר זה בחודש ספטמבר 2020. הצלחת הפיילוט הנוכחי תאפשר ללקוח להציע את פתרונות הוידאו טלמטיקס של מיקרונט כחלק מהיצע השירותים שלו לשוק ניתוח הווידאו הנחשב לתחום טכנולוגי מוביל ולאחד התחומים הצומחים בשוק הטלמטיקס.

 

ה-SmartCam של מיקרונט, הינה מצלמת רכב מחוברת המיועדת להגברת בטיחות הנסיעה והנוסעים, בעלת קישוריות לרכב, יכולות ניטור כביש והתנהגות נהג, התראה על אירועי בטיחות בנהיגה, הדרכת נהגים בזמן אמת ודיווח למנהל הצי וזאת באמצעות שילוב טכנולוגיות בינה מלאכותית וניתוח נתוני וידאו לרבות באמצעות שיתופי פעולה עם צדדים שלישיים.

 

הדגם המתקדם של המצלמה החכמה מכיל "קופסה שחורה", מצלמות ויחידת מחשוב ועל כן מהווה פתרון אשר ישחרר את הלקוח מן הצורך להתקין מספר מכשירים שונים ויאפשר לו להשתמש במוצר בודד המתכלל את כלל הנתונים מכלל הסנסורים המותקנים ברכב.

 

שוק הטלמטיקס העולמי נמצא בצמיחה משמעותית והיקפו נאמד בעשרות מיליארדי דולרים.

 

אלי אביבי, מנכ"ל חברת מיקרונט: "אנו שמחים על ההתקדמות המשמעותית מול אחד מלקוחות הטלמטיקה המובילים בעולם לבחינת מוצר המצלמה החכמה של החברה. אנו מעריכים כי להצלחת הפיילוט יש פוטנציאל השפעה חיובית ומהותית על עסקי החברה. אנו מעריכים כי הפיילוט יושלם עד סוף השנה. התקשרות חשובה זו מגיעה זמן קצר לאחר שהחברה הודיעה על שלבי חתימה להסכם עם יצרנית משאיות בינ"ל מובילה עבור שני מוצרי חברה אחרים, ועשויה לסייע לחברה ליצור בסיס הכנסות חשוב לקראת 2021."

 

כזכור, ב-29 בספטמבר 2020, דיווחה מיקרונט על קבלת הזמנה ראשונה מיצרנית משאיות בינ"ל מובילה בעולם, למוצרי הסמארט-האב (קופסה שחורה) והסמארט-טאב (טבלטים ייעודיים קשיחים) של החברה. הזמנה זו אשר הנה חלק מהסכם הנמצא בשלבי חתימה לתקופה של 3 שנים לרכישת מוצרי הדגל של החברה עם ענקית אוטומוטיב אירופאית. ליצרנית המשאיות הבינ"ל אופציה להארכת ההסכם בתנאים דומים לתקופה של שנתיים נוספות. להערכת מיקרונט, להסכם מסגרת זה פוטנציאל משמעותי להגדלת הכנסות החברה. 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה