קנאביס

קנדוק מתכוננת ליצוא מסחרי ל-TILRAY

החברה הגישה בקשה לקבלת היתר יצוא כבר ביולי וכעת עם הפעלת הפיילוט להורדת מחירים ויצוא קנאביס, היא מתכוונת לממש את הסכם היצוא בהיקף של 5 טון קנאביס שנחתם עם טילריי

חדשות ספונסר 06/10/2020 09:40

א+א-

חברת אינטרקיור דיווחה כי קנדוק, החברה הבת בבעלות מלאה, ערוכה ליצוא מסחרי ראשון מישראל ולמימוש ההסכם למכירת 5 טון קנאביס רפואי, בהתאם לשיתוף הפעולה האסטרטגי עם ענקית הקנאביס הבינלאומית Tilray.

 

קנדוק היתה חברת הקנאביס הישראלית הראשונה שהגישה, בחודש יולי השנה, בקשה לקבלת היתר יצוא מסחרי ראשון למשרד הבריאות המגובה בהזמנה מחייבת ממובילה עולמית המחזיקה בכל הרישיונות הרלוונטיים.

 

החברה אף שותפה בגיבוש המתווה להוזלת מחירי הקנאביס הרפואי בישראל ופתיחת שערי הייצוא מישראל. המתווה גובש תוך שיתוף פעולה עם משרד הבריאות, סגן שר הבריאות, ח"כ יואב קיש, והיחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות.

 

ביולי השנה הגישה קנדוק בקשה לקבלת היתר יצוא מסחרי ראשון לאיחוד האירופאי, בהמשך לקבלת הזמנה מחייבת לייצוא מוצרי קנאביס רפואי מ-Tilray, אחת מהחברות המובילות בעולם בתחום הקנאביס הרפואי. ההזמנה המחייבת הינה במסגרת ההסכם האסטרטגי שנחתם בין שתי החברות הכולל יצוא מוצרי קנאביס רפואי של קנדוק בהיקף של 5 טון ושיווקם באמצעות מערך ההפצה והמכירות העולמי של Tilray תחת מותג משותף. Tilray מוסמכת בתקן EU-GMP ואוחזת בכל הרישיונות הנדרשים ליצור, שיווק, יצוא ויבוא של מוצרי קנאביס רפואי וכן מערך הפצה עולמי הכולל 15 מדינות.

 

בנוסף נערכת קנדוק למימוש הסכמים בינלאומיים אחרים בהם התקשרה עם חברות מובילות נוספות בשווקי היעד.

 

במקביל, במסגרת המתווה, קנדוק תציע שלושה מוצרי קנאביס רפואי מתוך מגוון מוצריה לקהל המטופלים בישראל: מעל לגיל 21 במחיר מסובסד של 140 שקלים ולמטופלים עד גיל 20 (כולל) במחיר של 100 שקלים.

 

קנדוק התקשרה בהסכמי הפצה בגרמניה, אנגליה, ווילס, סקוטלנד, צפון אירלנד ואירלנד. כמו כן, פתיחת שערי הייצוא מהווה צעד משמעותי למימוש ההסכם האסטרטגי עם Tilray המספק לקנדוק גישה לשווקים קיימים ופוטנציאליים בהם פועלת Tilray.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה