אאורה: הופקדה תוכנית ההתחדשות העירונית במתחם ההסתדרות בגבעתיים

במסגרת התוכנית תבנה אאורה 720 דירות חדשות בשני מתחמי פינוי בינוי ברחוב; היתרי הבניה צפויים להתקבל ב-2021

חדשות ספונסר 04/10/2020 12:45

א+א-

חברת אאורה השקעות מודיעה על התקדמות בפרויקט התחדשות עירונית ברחוב ההסתדרות בגבעתיים, בו תקים החברה כ-720 דירות.

 

הועדה המקומית לתכנון ובניה גבעתיים הפקידה את תוכנית מתחם ט’ ברחוב ההסתדרות בגבעתיים. תוכנית זו מצטרפת לתוכנית מתחם א’ ברחוב ההסתדרות בגבעתיים שהופקדה בחודש שעבר.

 

פרויקט ההסתדרות כולל בניה של כ-2,700 דירות חדשות במקום כ-900 דירות ישנות, על ידי מספר יזמים במספר מתחמים. אאורה נבחרה על ידי נציגי הדיירים ותקים את מתחמים א’ ו-ט’. במתחם א’, בו חתמו 100% מהדיירים על הסכם מחייב, יבנו 168 דירות חדשות במקומן של 60 דירות ישנות. במתחם ט’, בו חתמו 80% מהדיירים על הסכם מחייב, יבנו 557 דירות חדשות שיחליפו 174 דירות ישנות.

 

למתחם ההסתדרות תב"ע בתוקף, והחברה קידמה תב"ע מפורטת לשני מתחמים כשלב בדרך לקבלת היתרי בניה. אאורה היא החברה הראשונה במתחם ההסתדרות שהגיעה לשלב זה ולכן היא גם הראשונה שתוכל לשווק ולקבל היתר בניה כבר בשנה הבאה . הדיירים הקיימים במתחם ייהנו מיח"ד חדשות בתוספת של שטח לכל יח"ד, מרפסות שמש וחניה

 

יעקב אטרקצ’י, מנכ"ל אאורה השקעות: "אאורה זוכה שוב לאמון הדיירים, שבהם אנו רואים שותפים אמיתיים, לאור ההקמה המהירה של פרויקטים מוצלחים ואיכותיים. הקמת המתחמים בפרויקט ההסתדרות בגבעתיים מצטרפת לפרויקטים נוספים וגדולים שאנו בונים בגוש דן ולצבר שלנו לשנים הקרובות אשר מדגיש את הדומיננטיות של אאורה בתחום ההתחדשות העירונית באזורי הביקוש.

 

על רקע מחסור חמור של קרקעות זמינות במרכז הארץ, החלופה היחידה לבניית שכונות מגורים בגוש דן היא באמצעות התחדשות עירונית בהיקפים משמעותיים, בה לאאורה יש התמחות והיא המובילה בתחום.מתחילת השנה, על אף התפרצות נגיף הקורונה, אאורה ממשיכה לקדם עסקאות משמעותיות וחווה גידול בפעילותה וברווחים, מגמה שתתחזק גם בשנת 2021."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה