נקסטקום תקים מערכות סולאריות עבור שיכון ובינוי בכ-25 מיליון שקל

בנוסף קיימת לחברה אופציה להרחבת ההסכם בכ-15 מיליון שקל נוספים; לאחרונה חתמה נקסטקום על הסכמים עם EDF הצרפתית בהיקף של מעל 30 מיליון שקל

חדשות ספונסר 04/10/2020 10:36

א+א-

קבוצת נקסטקום, העוסקת בתכנון, הקמה ותחזוקה של תשתיות ופתרונות בתחומי התקשורת והאנרגיה המתחדשת, מדווחת על חתימת הסכם עם חברה ייעודית בבעלות שיכון ובינוי אנרגיה, מקבוצת שיכון ובינוי ותאגיד נוסף, להקמת מערכות סולאריות על גבי מאגרי מים בהיקף כולל של כ-25 מיליון שקל עם אפשרות להרחבת ההסכם בכ-15 מיליון שקל נוספים. 

 

על פי ההסכם תשמש נקסטקום אנרג’י מקבוצת נקסטקום (חברה נכדה) כקבלן מבצע עבור הלקוח בתמורה פאושלית בסך של כ- 25 מיליון שקל בגין הפרויקט עם אופציה להרחבת ההסכם בכ-15 מיליון שקל נוספים. מועד תחילת ביצוע הפרויקט צפוי לחול עד 30 ימים לאחר מועד החתימה על ההסכם כאשר תקופת התכנון והביצוע שלו צפויה להימשך כ-9 חודשים. ביצוע הרחבת הפרויקט מותנה במימוש האופציה על ידי הלקוח.

 

נקסטקום דיווחה לאחרונה על תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של שנת 2020, ששיקפו המשך קידום וביצוע של פרויקטים בתחומי האנרגיה ושיפור ברווחיות התפעולית וברווח נקי. נקסטקום מתקדמת בפרויקטים בתחום אנרגיית הרוח בעמק הבכא ובפרויקט בראשית בהיקף של מאות מיליוני שקלים.

 

בנוסף, נקסטקום מרחיבה את פעילותה הסולארית וחתמה לאחרונה על הסכמים עם ענקית החשמל הצרפתית EDF לתכנון והקמה של שתי חוות סולאריות קרקעיות בהיקף כולל של מעל 30 מיליון שקל.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה