הסכם קיבוצי חדש בסופרגז

הסתדרות המעו"ף חתמה על הסכם שכר בסופרגז, אשר מעניק לעובדים בין היתר תוספות שכר משמעותיות שיגיעו עד ל-10%, תוספות ותק ומענקים שקליים

חדשות ספונסר 01/10/2020 16:07

א+א-

 
הסתדרות המעו"ף חתמה היום על הסכם קיבוצי חדש בחברת סופרגז (קבוצת אלקו) לתקופה של שלוש שנים.
 
ההסכם מעגן את זכויות כל 140 עובדי סופרגז ומעניק להם בין היתר תוספת שכר של עד 10% למשתכרים ברמה הנמוכה, 9% ו-8% לעובדים בעלי השכר הממוצע ו-3% לעובדים ברמת השכר הגבוהה. כמו כן, תינתן תוספת של 3% לטכנאי החברה ושכרם ייקבע על סך 7,300 שקל כשכר בסיסי והתחלתי.
 
בנוסף כולל ההסכם תוספת ותק בשיעור של 1% לכלל עובדי החברה בעלי ותק של שמונה שנים, מענק שקלי מיוחד לכלל עובדי החברה אשר השלימו ותק של 3 שנים בסך של 1,500-3,000 שקל ומענק אי היעדרות לנציגי השירות.
 
עוד בהסכם: גמול השתלמות בסך 328 שקל (שיחשב לצורכי הפרשות פנסיוניות) לכל עובד שישלים את שעות הלימוד הדרושות; יום בחירה שנתי לעובדים אשר להם ילדים מתחת לגיל 15; השתתפות בקייטנות לעובדים אשר להם ילדים מתחת לגיל 10 (עבור כל ילד בנפרד) ומענקי פרישה לעובדים שיוצאים לגמלאות בסך 8,000-15,000 שקל.
 
יו"ר הסתדרות המעו"ף, עו"ד גיל בר-טל, מסר: "אני מברך על כך שבאמצעות שיתוף פעולה, ולמרות משבר הקורונה, הצלחנו להגיע בסופו של דבר להסכם טוב ומאוזן. תודה לכל השותפים למשא ומתן להסכם, עו"ד אסף אדר מהמעו"ף, אביגדור הררי יו"ר הוועד ונציגי הנהלת החברה, על הנחישות והנכונות". 
 
עו"ד אסף אדר, ראש חטיבת מוסדות לאומיים, חברות ממשלתיות וחברות הגז בהסתדרות המעו"ף: "אני מברך על ההסכם שנחתם ואשר מלמד כי עובדי החברה, שעבדו לילות כימים גם אל תוך ובעיצומו של משבר הקורונה, ראויים לקבלת תוספות שכר משמעותיות שישולמו להם מכוח ההסכם שנחתם. אני רוצה לברך ולהודות להנהלת החברה אשר הייתה קשובה לצרכי העובדים לכל אורכו של המו"מ". 
 
יו"ר ועד עובדי חברת סופרגז, אביגדור הררי, אמר: "אני סבור כי מדובר בהסכם מעולה אשר מכיר ומוקיר את פועלם של עובדי החברה, בשגרה ובחירום. אני רוצה להודות להסתדרות המעו"ף על הליווי הצמוד ובייחוד ליו"ר הסתדרות המעו"ף עו"ד גיל בר-טל וליו"ר החטיבה עו"ד אסף אדר, על נחישותם והתמדתם לכל אורכו של המו"מ".
 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה