אורביט קיבלה הזמנה מלקוח אירופאי בהיקף של כ-1.4 מיליון דולר

החברה תספק מערכות תקשורת לוויינים קרקעיות להורדת נתונים מרשת לווייני תצפית; אתמול הודיעה החברה על קבלת הזמנה מחיל האוויר האמריקאי בהיקף של כ-2 מיליון דולר

חדשות ספונסר 01/10/2020 13:18

א+א-

אורביט טכנולוג’יס שבשליטת קרן פימי, הודיעה היום על קבלת הזמנה מלקוח אירופאי עבור מערכות תקשורת לוויינים קרקעיות להורדת נתונים מרשת לווייני תצפית בהיקף של כ- 1.4 מיליון דולר.

 

תחום מערכות העקיבה נמצא כיום בצמיחה מואצת בעקבות התפתחות עולם ה- New Space המאופיין בשימוש במערכי לוויינים מנמיכי-טוס, הנעים במסלולים בינוניים (MEO) ונמוכים (LEO) מעל כדור הארץ. זאת בניגוד ללוויינים גיאוסטציונריים, הנעים במסלול של 36,000 ק"מ ומצויים בנקודה קבועה בשמיים. מערכי לוויינים מנמיכי-טוס כוללים לוויינים רבים יותר מהלוויינים הגיאוסטציונריים.

 

מדובר במאות ואלפים לוויינים, אשר נעים במהירות גבוהה יותר ביחס לכדור הארץ והתקשורת עימם מתבצעת באמצעות אנטנות הכוללות מערכות עקיבה מתוחכמות. מערכות תקשורת הלוויינים הקרקעיות של אורביט מאפשרות לכוון בדייקנות אל לווייני תצפית ולווייני ניווט המקיפים את כדור הארץ ולעקוב אחריהם. הן כוללות מערכת ייצוב המאפשרת להתקין אותן גם על גבי כלי רכב או ספינות.

 

דניאל אשחר, מנכ"ל אורביט, מסר: "אנו גאים על הזמנה מלקוח אירופאי זה המוביל בתחומו במתן שירותי תצפית. הזמנה זו מחזקת את מעמדה של אורביט בעולם תחנות קרקע לתקשורת לוויינית עבור לווייני תצפית. אורביט ממוצבת היטב טכנולוגית ותפעולית בכל תחומי פעילותה ואנו פועלים במרץ להגדלת הצבר ולביסוס מעמדנו המוביל בשווקי היעד ולמימוש המטרות העסקיות שהצבנו לעצמנו."

 

אתמול הודיעה החברה על קבלת הזמנה לשדרוג, שירות ותחזוקה עבור מערכות ניהול תקשורת מוטסות מסוג ADAS במטוסי KC-135 של חיל האוויר האמריקאי בהיקף של כ-2 מיליון דולר.

 

באוגוסט 2020 הודיעה אורביט כי יצרנית המטוסים האמריקנית לוקהיד מרטין (NYSE:LMT), בחרה במערכת Orion™ Combat (3D-AMS) של אורביט להיות הדור הבא של מערכת ניהול הקשר והשמע למטוסי F-16. הסכם המסגרת כולל פיתוח, ייצור ותמיכה במערכות ניהול השמע ומוערך בכ-46 מיליון דולר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה