לאחר זינוק של 100% מהשפל השנתי, האם מניית קנון תפרוץ את השיא?

המניה מדשדשת מספר חודשים מתחת לרמות השיא לאחר שלושה חודשים של עליות שערים. להלן הנחת עבודה ויעדים

דורון מיטרני 01/10/2020 12:54

א+א-

קנון הולדינגס – החברה הוקמה כחלק ממהלך פיצול של נכסי החברה לישראל. קנון מחזיקה ביצרנית השבבים טאואר (23.4%), בחברת תחנות הכח או.פי.סי אנרגיה (75.6%), ביצרנית המכוניות הסינית קורוס (50%), בחברת הספנות צים (32%) ובחברת האנרגיה הירוקה  איי סי גרין (100%).

 

חדשות אחרונות

  • קורוס, יצרנית הרכב הסינית, הציגה דגם חדש ומכוונת לשוק רכבי המנהלים הסיני
  • חברת הספנות צים סיימה את הרבעון השני עם רווח של 24 מיליון דולר ועל פי התחזיות קיים צפי לרווח שנתי של מעל 100 מיליון דולר. בנוסף החברה מצויה בשלבים של הנפקה בניו יורק או לונדון לפי שווי של 2-1 מיליארד שקל.

 

מתחילת שנת 2020 המניה רשמה תשואה חיובית של כ-5% ובפועל מדשדשת מספר חודשים מתחת לרמות השיא של שנת 2019 סביב 7,900 נקודות. קודם לכן רשמה זינוק של כמעט 100% מהשפל השנתי שנרשם במהלך חודש מרץ ועד לשיא השנתי שנרשם בתחילת חודש יוני.

 

מהזווית טכנית, הדשדוש הממושך לאחר זינוק חד מלמד על אפשרות להמשך המגמה העולה ופריצת השיא ואזור ההתנגדות האופקי סביב 7,900 נקודות. דשדוש לאחר תנועה אורכה פותח יעדים חדשים ומאפשר לשחקנים חדשים להצטרף למגמה בזמן כאשר התנודתיות נמוכה יחסית.

 

קנון – גרף תקופתי

 

מכיוון שלא ניתן לאמוד את משך תקופת הדשדוש, נמתין לפריצה והתבססות מעל ההתנגדות האופקית סביב 7,900 נקודות. במידה ותרחיש זה יצא לפועל, היעד הקרוב סומן באזור 8,900-9,100 נקודות.

 

למעקב

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה