אלקטרה נדל”ן: קרן ההשקעות בדיור רכשה שני פרויקטים בפלורידה ב-100 מיליון דולר

לאחר עסקה זו, מחזיקה הקרן השלישית, שהוקמה בדצמבר 2019 בכ-5,380 יחידות דיור, הנכללות ב-18 מקבצי דיור ושנרכשו בהשקעה הונית כוללת של כ-303 מיליון דולר

חדשות ספונסר 01/10/2020 10:01

א+א-

חברת אלקטרה נדל"ן הודיעה היום כי הקרן השלישית להשקעות במקבצי דיור בארה"ב רכשה שני מקבצי דיור הממוקמים בערים אורלנדו וטמפה בפלורידה, ארה"ב, תמורת (100%) סכום כולל של כ-100 מיליון דולר.

 

חלקה של הקרן בהון העצמי שהושקעו בנכסים הסתכם לסך של כ-39.3 מיליון דולר (שיעור ההחזקה של הקרן השלישית בזכויות בנכס הינו 100%). לאחר עסקה זו, מחזיקה הקרן השלישית בכ-5,380 יחידות דיור, הנכללים ב-18 מקבצים בדרום מזרח ארה"ב, ושנרכשו בהיקף השקעה הונית כוללת של כ-303 מיליון דולר (חלק הקרן).

 

סך ההתחייבויות שנחתמו בקשר לקרן השלישית להשקעות במקבצי דיור בארה"ב עד למועד דיווח זה מסתכמות לסך של כ-460 מיליון דולר. נציין, כי בשלוש השנים האחרונות גייסה אלקטרה נדל"ן למעלה מ-1.3 מיליארד דולר בארבע קרנות ההשקעה במקבצי דיור בארה"ב ממשקיעים בארץ ובעולם ובנוסף גייסה כ-560 מיליון דולר, בעיקר מגופים בארה"ב בעסקאות משותפות לצד הקרנות. ובסך גייסה החברה כ-1.85 מיליארד דולר בשלוש שנים האחרונות.

 

גיל רושינק, מנכ"ל אלקטרה נדל"ן: "תחום מקבצי הדיור בדרום מזרח ארה"ב ממשיך לשמור על יציבות, ומספק מענה בסיסי לאוכלוסיה האמריקאית, במיוחד בעיתות משבר. עד כה, הן הגביה והן התפוסה במתחמי החברה ממשיכות לשמור על נתונים גבוהים. בתוך כך, בחודשים האחרונים, הצליחה החברה לגייס למעלה מ-250 מיליון דולר לקרן ההון ולקרן החוב שלנו ממשקיעים מוסדיים ופרטיים בארץ ובעולם. ובסך הכל, מתחילת השנה היקף הגיוס בשתי הקרנות עומד על כ- 600 מליון דולר.

 

לאלקטרה נדל"ן היכרות עמוקה ורבת שנים בשוק מקבצי הדיור בדרום מזרח ארה"ב, לצד נגישות מלאה לעסקאות חדשות ולמימון בנקאי. אנו נמשיך לרכוש בצורה שמרנית וזהירה מקבצים אשר מתאימים לפורטפוליו ההשקעות שלנו, וזאת כדי להמשיך ולהגדיל את תיק הנכסים של החברה ולחזק את מיצובה כשחקנית מובילה בשוק המולטי-פמילי בארה"ב".

 

אלקטרה נדל"ן סיימה את המחצית הראשונה של שנת 2020 עם הכנסות בסך של כ-62 מיליון שקל ועם עלייה ברווח הנקי לכ-45 מיליון שקל.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה