אייסקיור מרחיבה את הסכם ההפצה עם טרומו

טרומו תפעל בלעדית גם בתאילנד להפצת מוצרי אייסקיור; תמורת העסקה עומדת על כ-7.2 מיליון דולר לתקופה של 6 שנים

חדשות ספונסר 30/09/2020 10:18

א+א-

חברת אייסקיור מדווחת היום על חתימת מזכר הבנות לא מחייב בין החברה לבין חברת ההפצה טרומו תאילנד, להפצת מוצריה של אייסקיור בתאילנד בבלעדיות. במזכר ההבנות סוכמו עיקרי התנאים המסחריים להסכם ההפצה על מנת שטרומו תאילנד תוכל לפעול לרישום מוצרי החברה על שמה באופן מיידי.

 

אייסקיור קיבלה בספטמבר 2019 אישור רגולטורי בתאילנד להפצת מוצריה, ופנתה לטרומו, איתה התקשרה בהסכם הפצה בלעדי של מוצריה ביפן וסינגפור, למימוש זכותה לניהול מו"מ גם על הטריטוריה של תאילנד.

 

על פי ההסכם, נקבע כי טרומו תאילנד יהיו מפיצים בלעדיים של מוצרי החברה בתאילנד, לתקופה של 6 שנים, בתמורה מינימאלית מצטברת של כ- 7.2 מיליון דולר, אשר תשולם לחברה על ידי טרומו תאילנד במהלך תקופת ההסכם, עבור זכות ההפצה הבלעדית ושיתוף הידע על ידי החברה, הזמנת הרכש הראשונה ורכישת כמויות המינימום.

 

מתוך סכום זה התחייבה טרומו תאילנד להעביר לחברה במועד החתימה על הסכם הסופי סך של כ- 150 אלפי דולר מתוך 450 אלפי דולר, כתשלום ראשון עבור זכות ההפצה הבלעדית. בנוסף, במועד זה, תעביר טרומו תאילנד הזמנת רכש ראשונה על סך 329 אלפי דולרים.

 

תאילנד הינה המדינה השלישית בדרום מזרח אסיה אשר בה תשתף החברה פעולה עם טרומו, בנוסף להסכמים ביפן וסינגפור. כל ההסכמים יחד, בכל הטריטוריות, מסתכמים בכ-20 מיליון דולר.

 

לאחרונה דיווחה אייסקיור על התוצאות הכספיות למחצית הראשונה של 2020 בה היקף ההכנסות עומד על כ-6.4 מיליון שקל, גבוה ביותר מפי 3 מההכנסות מאשר במחצית המקבילה בשנת 2019. בנוסף הכנסות המחצית הראשונה של 2020 גבוהות בכ-12% מכלל ההכנסות בשנת 2019.

 

בנוסף דיווחה החברה על רווח גולמי של 4.1 מיליון שקל, גבוה פי 8.5 מהרווח הגולמי בתקופה המקבילה בשנת 2019 ויותר מכפול מהרווח הגולמי של כל שנת 2019. החברה מדווחת על צמצום בהפסד, ההפסד הנקי ירד ל-6 מיליון שקל, בהשוואה להפסד של 8.8 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

 

בתחילת חודש אוגוסט 2020, השלימה אייסקיור גיוס של 20.7 מיליון שקל. במסגרת הגיוס פרסמה אייסקיור כי צבר הזמנות ליום ה-30.6.20 וצבר ההזמנות למועד הדיווח עומדים על 9.7 מיליון שקל ו-9.1 מיליון שקל, בהתאמה. צבר ההזמנות משקף, בין השאר, את העסקאות וההסכמים הרבים עליהם דיווחה החברה מתחילת השנה, לרבות בתאילנד, סינגפור, גרמניה, ודרום אפריקה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה