מיקרונט קיבלה הזמנה ראשונית מיצרנית משאיות אירופאית

הלקוח רכש 100 יחידות ממערכות ניהול ציי הרכב השונות שפיתחה מיקרונט; ההזמנה היא חלק מהסכם הנמצא בשלבי חתימה לתקופה של עד 5 שנים לרכישת מוצרי החברה

חדשות ספונסר 29/09/2020 09:54

א+א-

חברת מיקרונט, המפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות מחשוב ומסופונים לניהול ציי רכב ועובדי שטח, מדווחת על קבלת הזמנה ראשונה מיצרנית משאיות בין לאומית, למוצרי הסמארט-האב (קופסה שחורה) והסמארט-טאב (טבלטים ייעודיים קשיחים) של החברה.

 

ההזמנה, שבשלב זה נעשתה בכמות מוגבלת, היא חלק מהסכם הנמצא בשלבי חתימה לתקופה של 3 שנים לרכישת מוצרי הדגל של החברה. ליצרנית המשאיות הבינ"ל אופציה להארכת ההסכם בתנאים דומים לתקופה של שנתיים נוספות. להערכת מיקרונט, להסכם מסגרת זה פוטנציאל משמעותי להגדלת הכנסות החברה. 

 

ההסכם מהווה התקשרות אסטרטגית ראשונה של מיקרונט עם חברת אוטומוטיב OEM מרכזית (יצרנית רכבים), התומך ברצונן של יצרניות הרכבים לספק שירותי טלמטיקה בעצמן. החברה האירופית הנה אחת מ-3 יצרניות המשאיות הגדולות באירופה, עם נתח שוק משמעותי בתחום משאיות ההובלה הכבדות באירופה ובסה"כ ייצרה עשרות רבות של אלפי משאיות בשנת 2019.

 

ההזמנות התקבלו במסגרת מבחן שדה המבוצע על ידי הלקוח, במסגרתו יותקנו המוצרים במשאיות ויבחנו על ידו, לקראת חתימה צפויה של הסכם מסגרת בין החברה, באמצעות חברת בת בארה"ב, ללקוח לצורך אספקה מסחרית של המוצרים.

 

יחד עם זאת, בהודעתה לבורסה החברה מבהירה כי מדובר בהסכם מסגרת בלבד, ובמסגרתו לא ניתנה על ידי הלקוח התחייבות לביצוע הזמנות, לא התחייבות להיקף המוצרים שיירכש אם וככל שיירכש בכלל או לעיתוי ההזמנות, אשר כולם הינם בשיקול דעתו של הלקוח בלבד.

 

הסמארט-טאב (SmarTab8) הוא מכשיר ייעודי אשר כולל יכולות טלמטיקה מלאות, יכולות עיבוד חזקות, מערכת פתוחה וממשק משתמש טאבלטי במכשיר אחד. הסמארט-האב ( SmartHub ) היא קופסה שחורה לרכב לצורך ניטור נתוני רכב, נהג ומיקום כחלק משירותי הטלמטיקה.

 

מכשיר הסמארט-האב הינו אחד מן הקופסאות השחורות הבודדות הפועלות כמערכת פתוחה, אשר מאפשרת הוספת תכונות, יכולות ושירותים בצורה מהירה גם כשהמכשיר כבר מותקן ברכב ונמצא בשטח. מוצר הסמארט-האב מבוסס על פלטפורמה משותפת למוצר המצלמה החכמה של החברה.

 

אלי אביבי, מנכ"ל מיקרונט: "אנו שמחים לדווח על הזמנה ראשונה והסכם אסטרטגי בשלבים סופיים שהנו בעל משמעות רבה עבור מיקרונט. אנו צופים כי המכירות יחלו ברבעון הראשון של שנת 2021. ההסכם מהווה הבעת אמון חשובה במוצרי הדגל של החברה מצדה של יצרנית משאיות בינ"ל מובילה.

 

אנו מאמינים כי חל שינוי בגישת יצרניות הרכב הגדולות אשר מעוניינות לייצר זנב הכנסות ארוך יותר מול לקוחותיהם ושבכוונתן להציע שירותים נוספים לתקופות התקשרות ארוכות יותר. שינוי גישה שכזה, מהווה הזדמנות עבור פתרונות מיקרונט, אשר ניצבת בצומת אסטרטגי, ככל שיצרניות נוספות ירצו לצייד את ציי הרכב שלהן בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים. אנו מאמינים כי הסכם זה עשוי להוביל להסכמים דומים נוספים."

 

אביבי הוסיף כי "החל מחודש מרץ מיקרונט ביצעה שורה של צעדי התייעלות בהתאם לצורך להתמודד עם התוצאות העסקיות של החברה שהושפעו בין היתר מהתפשטות נגיף הקורונה אשר גרם לחוסר וודאות והקפאת יכולות הייצור של חלק מספקי החברה לתקופה מסוימת.

 

כמו כן, בהתאם להודעות החברה, לאחר שקיבלנו את האישורים מרשות התקשורת הפדרלית של ארה"ב ואישור האיחוד האירופי לשיווק מוצר מצלמת Enhanced SmartCam, מיקרונט החלה לפעול בשוקי היעד לשיווק מוצר חדשני זה, אשר יחל פיילוט ע"י ספק פתרונות טלמטיקה מוביל בארה"ב." 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה