האם הגיע הזמן לקנות את מניות הבנק הבילאומי?

מניות הבנק הקטן מבין 5 הבנקים הגדולים התהפכו אתמול מעל אזור תמיכה. האם מכן תתחיל לתקן?

דובי קורן 07/09/2020 16:30

א+א- 1

הבנק הבינלאומי לישראל הינו בנק מסחרי המספק מגוון שירותים בנקאים, השירותים מסופקים ע"י הבנק וע"י בנקים אחרים בבעלותו, אוצר החייל, פאג"י ויובנק. הבנק הבינלאומי שולט גם בבנק מסד שהוא חלק מהקבוצה. מניות הבנק נסחרות במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 7.5 מיליארד ש"ח. והוא התאגיד הבנקאי ה 5 בגודלו במדינת ישראל.

 

ניתוח טכני

לאחר ירידות השערים החדות בחודש מרץ האחרון התאוששו מעט מניות הבנק ובחודשים האחרונים הן נסחרות בסוג של תנועה צידית בין אזור התנגדות ברמה של 8100/50 נקודות, לבין תמיכה טכנית ברמה של 7240/80 נקודות.

 

אתמול בפתיחת שבוע המסחר פתחה המניה בירידות שערים סביב אזור תמיכה ומשם התחזקה על לנעילה חיובית. היום המניה משלימה את ההיפוך כשהיא פתחה בירידות קלות ועברה לעליות. לאופטימיים המעריכים שטווח המסחר של החודשיים האחרונים ישמר ישנה אפשרות כניסה למניה ומסחר של טווח המסחר הצר יחסית.

 

בינלאומי  – גרף יומי

 

יציאה מטווח המסחר שנוצר בונה תבנית של כ 800 נקודות וזה יקרה או בפריצה (נראה רחוק כרגע) או בשבירה של התמיכה. עד אז הנחה טכנית היא שהדשדוש במניה צפוי להמשך.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

חדשות ספונסר

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    יש גם פיבי. האם בלי מינוף

    אין לי מושג אם נסחרת בהנחה או פרמיה. מחזיק
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    ATUK19 07/09/2020 16:53