קרדיט: לירון לוי

קנאביס

אינטליקנה וניאופארם מקימות מיזם משותף למכירת מוצרי קנאביס רפואי

הפעילות המשותפת תכלול גם פיתוח אפליקציה להזמנות און ליין של קנאביס ושילוח ישירות למטופלים

חדשות ספונסר 07/09/2020 12:12

א+א- 3

חברת הקנאביס הרפואי אינטליקנה, חתמה על מזכר הבנות להקמת מיזם משותף עם תאגיד מקבוצת ניאופרם, שבשליטת משפחת פורר ועם מר בוריס מירקין, לשיווק ומכירה של מוצרי קנאביס רפואי באמצעות בית מסחר ובית מרקחת.

 

בפעילות המשותפת ישווקו ויימכרו מוצרי קנאביס רפואי שיסופקו על ידי אינטליקנה, בבית המרקחת שברשות ניאופרם. כמו כן, תפתחנה החברות אפליקציה להזמנות Online לאספקת קנאביס רפואי ישירות למטופלים. ההתקשרות תובא לאישור האסיפה הכללית של החברה.

 

לצורך מימוש המיזם יקימו הצדדים שותפות מוגבלת, אשר האחזקות בה תהיינה: אינטליקנה – 37%, ניאופרם – 37%, בוריס מירקין – 25%, השותף הכללי של השותפות – 1%. האחזקות בשותף הכללי תהיינה: אינטליקנה - 37.5%, ניאופרם – 37.5%, בוריס מירקין – 25%.

 

המיזם ימנף את מערך ההפצה הרחב של פרומדיקו בע"מ, מקבוצת ניאופרם, העוסקת במתן שירותי לוגיסטיקה וניהול שרשרת אספקה בתחום הבריאות. פרומדיקו מטפלת כיום בלמעלה מ-1,000 הזמנות ביום ו-22,000 משלוחים בחודש ומגיעה לכ- 5,000 נקודות מכירה הכוללות בתי מרקחת פרטיים, בתי חולים, קופות חולים, בתי אבות, רשתות פארם, טיפול ביתי, מרפאות, אוניברסיטאות מעבדות ומכוני מחקר, רשתות מזון, בתי טבע, חנויות מתמחות, חנויות נוחות ועוד.

 

במיזם ישולבו הידע וההתמחויות השונות של שתי החברות על מנת לנסות להתברג כשחקן משמעותי בשוק הקנאביס הרפואי בישראל. במסגרת ההסכם, תמכור אינטליקנה תוצרת קנאביס רפואי מתוצרתה למיזם על פי תנאים וכמויות שנקבעו בהסכם. פרומידקו תספק לשותפות עם אינטליקנה את השירותים הנדרשים באמצעות בית המסחר ובית המרקחת, על פי התנאים וההגבלות שנקבעו בהסכם.

 

אינטליקנה, ניאופרם ומר מירקין יפנו את כל ההזדמנויות העסקיות בתחום ובהיקף הפעילות של המיזם שתגענה אליהם, על פי ההסכם, לשותפות. בוריס מירקין, שימונה למנכ"ל השותפות, הוא בעל ניסיון רב בשווקים בינלאומיים. במהלך עבודתו היה אחראי על מכירות וצוותים בהיקף כ-1 מיליארד דולר במדינות שונות וכיהן בתפקיד נשיא אי סי איי טלקום ברה"מ.

 

עם אישור האסיפה הכללית של אינטליקנה וקבלת האישורים הנדרשים, תקצה אינטליקנה לניאופרם, 5 מיליון אופציות לתקופה של 3 חודשים למימוש ל-5 מיליון מניות אינטליקנה. מחיר המימוש ייקבע לפי המחיר הממוצע של מניית אינטליקנה בבורסה לני"ע בתל אביב (לפי שער ממוצע משוקלל יומי) ב-30 ימי המסחר שקדמו ליום חתימת מזכר ההבנות ובכפוף לאישורים הרלוונטיים. קבלת הרישיון להפעלת בית המסחר לצורך פעילות בתחום הקנאביס, הנה תנאי מתלה ליישום הסכם אינטליקנה.

 

לדברי אבישי זלוטניק, מנכ"ל פרומדיקו: "כחברה בעלת פעילות ענפה בתחומי הבריאות בישראל אנו שמחים על הרחבת פעילותנו לתחום שירותי לוגיסטיקה למוצרי קנאביס רפואי בישראל ועל שיתוף הפעולה עם אחת מהחברות הבולטות בתחום. 

 

המרכז הלוגיסטי המתקדם שלנו בעמק חפר מטפל במעל 1,200 הזמנות ביום ומעל 30,000 משלוחים בחודש לכ-6,000 לקוחות. מערך שירותי הלוגיסטיקה שלנו ערוך להביא את מוצרי הקנאביס של המיזם למגוון רחב של מטופלים ולקוחות ברחבי ישראל תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ושירות."

 

אורי וייס מנכ"ל אינטליקנה: "אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה עם הגורם המקצועי והמוביל בארץ בתחום אספקת מוצרים, שירותים ותרופות בישראל. אנו משוכנעים ששיתוף הפעולה המשלב את היכולות, הידע והניסיון האדירים של קבוצת ניאופרם ליצירת פעילות משותפת עם נוכחות נרחבת בענף הקנאביס הרפואי בישראל יוביל ליצירת ערך משמעותית עבור בעלי המניות של שתי החברות."

 

 1. מניות בכתבה
 2. אינטליקנה

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  והמניה?? כלום..|8|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  mvk 07/09/2020 11:04

 2. 2
  בנמוך היומי ויש מוכר בנמוך יותר..|38|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  zsarit9 07/09/2020 10:33

 3. 3
  בנמוך היומי|35|ויש מוכר בנמוך יותר.|38|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  zsarit9 07/09/2020 10:25