דוחות כספיים

אינטרקיור מדווחת על הכנסות של 11.2 מיליון ש”ח ברבעון השני

קנדוק עברה לרווח נקי של 1.5 מיליון ש"ח; החברה מעריכה שמגמת הצמיחה בהכנסות והשיפור ברווחיות תימשך גם ברבעון השלישי

חדשות ספונסר 01/09/2020 10:54

א+א-

חברת אינטרקיור, הפועלת בשוק הקנאביס הבינלאומי באמצעות החזקה מלאה בחברת קנדוק, פרסמה אמש לאחר סיום המסחר על תוצאותיה לרבעון השני של 2020.

 

החברה מדווחת על תוצאות שיא לרבעון השני, עם גידול של פי 4 בהכנסות ביחס להכנסות ברבעון המקביל לסך של כ-11.2 מיליון שקל, וגידול של פי 2.6 בהשוואה להכנסות ברבעון הראשון של 2020. . הצמיחה ברבעון נובעת מגידול בהיקף הביקושים ומגידול בנתח השוק של קנדוק, וכן ממימוש הסכמים מסחריים עם בתי המרקחת ושיתופי פעולה בינלאומיים. באינטרקיור מציינים כי תוצאות הרבעון אינן כוללות את מימוש מלוא ההסכמים ושיתופי הפעולה שנחתמו בסמוך ולאחר תאריך הדוח.

 

החברה מציגה שיפור משמעותי ברווחיות הגולמית כשהרווחיות לרבעון עומדת על 49%, שיפור של מאות אחוזים מול הרבעון המקביל שעמדה על 4%. לאחר תאריך המאזן החלה החברה בגידול מסחרי ראשון באתר הדרומי של החברה שהינו מהגדולים והמתקדמים בארץ ובעולם.

 

קנדוק מקדמת מערך ניסויים קליניים לרבות מחקר קליני Phase III שמתנהל בימים אלו במרכז רפואי מוביל בישראל. הוצאות החברה על המחקר והפיתוח הסתכמו ב-0.4 מיליון שקל ברבעון לעומת 0.2 מיליון שקל ברבעון המקביל. עלויות ההפצה, השיווק והמכירה עלו לרמה של 1.8 מיליון שקל לרבעון, לעומת 1.2 מיליון שקל ברבעון המקביל. גידול של 34%, לעומת גידול בהכנסות של כ-303%.

 

ברבעון זה עברה החברה לרווח תפעולי של 1.8 מיליון שקל ברבעון השני של 2020, המהווה כ-17% מסך הכנסות החברה, שיפור משמעותי אל מול הפסד תפעולי של כ- 2.5 מיליון שקל ברבעון המקביל ושל כ- 1.6 מיליון שקל ברבעון הקודם.

 

בשורה התחתונה, קנדוק מציגה רווח נקי של 1.5 מיליון שקל (כ-13% מההכנסות) שיפור משמעותי אל מול הפסד נקי של 2.6 מיליון שקל ברבעון המקביל ושל כ- 1.9 מיליון שקל ברבעון הקודם (בנטרול עלויות חד פעמיות שאינן מפעולות רגילות).

 

המזומנים ושווי המזומנים באינטרקיור מסתכמים בסוף הרבעון ל-19.1 מיליון שקל.

 

עם כניסת צו היצוא החופשי לפועל פעלה קנדוק למימוש הסכם היצוא עליו חתמה עם Tilray והגישה בקשה מחייבת ראשונית ליצוא. בנוסף, ההסכמים שעשתה עם מספר חברות קנאביס גלובליות, פותחים בפניה הזדמנויות עסקיות -  יכולת הפצה ושינוע גלובלית של Tilray לכ-15 מדינות (כולל ישראל), וכן ממתקן ה-Indoor המתקדם בעולם של Organigram בו הושקעו מאות מיליוני דולרים. ההסכם עם Aphria ירחיב ויגוון את המותגים והזנים של מוצרי הקנאביס הרפואי של קנדוק שישווקו תחת מותג משותף.

 

באשר לפעילות באיחוד האירופי, קנדוק התקשרה בהסכם אספקה אסטרטגי עם חברה המאוגדת באיחוד האירופי אשר תספק לה מוצרי קנאביס רפואי איכותיים בתקן EU-GMP החל מהחודשים הקרובים, ומעמיקה גם את הסכמי שיתוף הפעולה לייצור, שיווק והפצת מוצריה במדינות בעלות רגולציה תומכת כגון גרמניה, דנמרק וקנדה, וזאת ללא תלות באישור הייצוא המסחרי מישראל.

 

לאינטרקיור שתי החזקות בחברות ביומד, בנוסף להחזקה בקנדוק. חברת ריגנרה, המוחזקת בכ-9.33% על ידי אינטרקיור, עוסקת במחקר ופיתוח שיטות טיפול חדשניות לשיקום רקמות בגוף האדם. ובחברת נובלוס, המוחזקת בכ-8.88% על ידי אינטרקיור, המפתחת טכנולוגיה חדשנית המיועדת לשפר באופן משמעותי את תוצאות הטיפול בחולי סרטן מסוגים שונים תוך שימוש בתרופות ביולוגיות ממוקדות. 

 

אהוד ברק, יו"ר החברות אינטרקיור וקנדוק: "אנו גאים על כך שהתוצאות הכספיות משקפות את הצלחת פעולותינו. קנדוק פועלת ללא לאות להמשך חיזוק מעמדה והרחבת פעילותה ומקיימת משאים ומתנים להתקשרויות אסטרטגיות נוספות עם מובילים בעולם ובארץ ולהתקשרויות להרחבת מערך ההפצה הבינלאומי. הביקושים הערים למוצרי החברה והסכמי המכירה ארוכי הטווח עליהם חתמנו, מבססים את המשך הצמיחה והשאת ערך לבעלי המניות".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה