קרדיט: freepik
קרדיט: freepik

כאשר אתם בוחרים קבלן, אתם לא יכולים לעשות בחירה שאתם לא שלמים איתה לחלוטין.  כמו שאתם בוודאי מתארים לעצמכם, כל טעות קטנה עלולה להתברר בדיעבד כטעות גדולה במיוחד. לכן שווה לכם לקחת את הזמן, כך תוכלו להיות בטוחים שאתם יכולים לדעת שכל התוכניות שלכם יבואו לידיי ביטוי בזכות הקבלן שבחרתם.

 

אם אתם מחפשים קבלן בניין, חשוב מאוד שתבחרו קבלן רשום ויש לכך המון סיבות. קבלן הבניין הוא האיש שאמור להוציא את התוכניות לפועל, וללא קבלן מנוסה התוכניות לא יצאו לפועל כמו שצריך. שאלנו את קבוצת עידן קבלן בניין מה חשוב לדעת על קבלן בניין רשום, וכמובן שהבאנו אליכם את כל התובנות. כך שאתם תוכלו בזמן אמת לעשות את הבחירה הנכונה – מבלי לקחת סיכונים שעוד יעלו לכם מאוד ביוקר לא משנה איך תסתכלו על זה.

 

מי הוא קבלן בניין רשום?

אחד מהאלמנטים הראשונים שאתם צריכים לוודא זה שהקבלן שהולך לבצע לכם את העבודה, יהיה מסוגל לבצע אותה. קבלן בניין רשום הוא איש מקצוע הרשום בפנקס הקבלנים, משמע שהוא קיבל את האישור לעסוק בתחום הקבלנות. כך אתם תוכלו לדעת שהוא ככל הנראה יוכל להפוך את השאיפות שלכם למציאות, כי הוא מגיע עם הידע הנדרש לעשות זאת.


האם החוק מחייב את הקבלן להיות רשום?

באופן עקרוני כאשר אנו מדברים על קבלני בניין החוק מחייב אתכם לפנות אך ורק לקבלנים רשומים. אך כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם יש לא מעט שטחים אפורים שבהם הקבלנים נמצאים, שטחים שהם לא בדיוק תואמים את החוק – אך אין בכך שום איסור פלילי. מהסיבה הזאת אתם צריכים להיות מאוד זהירים כאשר אתם בוחרים את קבלן הבניין שהכי מתאים לכם.

 

מדוע אתם חייבים להזמין רק קבלן בניין רשום?

  • אתם רוצים שכל השאיפות שלכם יבואו לידיי ביטוי בבנייה? כאשר אתם מזמינים קבלן רשום, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא עם הניסיון הדרוש להפוך את השאיפות שלכם למציאות. כלומר מדובר על איש מקצוע שקיבל את ההכשרה הנדרשת ומחזיק בכל התעודות הדרושות. כך אתם תוכלו להיות בטוחים שהתוצאה הסופית לא תהיה רחוקה מהתוצאה שאליה כיוונתם בתחילת הדרך.
  • בנוסף קבלן בניין רשום הוא איש מקצוע שיספק לכם את המבנה הביטחותי ביותר. עליכם לזכור כי הבטיחות היא החלק החשוב ביותר עבורכם, אם הבנייה לא תהיה בטיחותית אתם עשויים לסכן אתכם ואת כל מי שיתגורר בבניין. לכן על הרישום של הקבלן אי אפשר להתפשר. אתם יכולים להתפשר על לא מעט דברים אחרים בקבלת ההחלטות שלכם, על זה אין שום סיבה שתתפשרו באף שלב.

 

הכתבה בשיתוף קבוצת עידן קבלן בניין - https://www.idangroup.co.il/

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש