האם מניית ארפורט סיטי קרובה לאיתות קניה?

מניית ארפורט סיטי נפגעה קשה בגל הירידות האחרון וטרם התאוששה ממנו, האם הדשדוש בחודש האחרון עשוי להצית תיקון במניה?

דובי קורן 24/08/2020 10:03

א+א-

חברת ארפורט סיטי בע"מ בעצמה ובאמצעות חברות בנות אשר בבעלותה עוסקת בשני תחומי פעילות עיקריים. נדל"ן מניב: תכנון, פיתוח והקמה של נדל"ן להשכרה הכולל בעיקר מתחמי תחבורה, שטחי מסחר ובניין משרדים. נדל"ן למגורים בישראל. מניות החברה נסחרות במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 5.02 מיליארד ש"ח.

 

ניתוח טכני

מניות החברה נפגעו בגל הירידות האחרון עם אובדן של כ-50% מרמות השיא השנתי ועד לרמות השפל שהגיעו בסוף חודש יוני, הרחק מהשפל של השוק שנקבע בחודש מרץ השנה.

 

מהבחינה הטכנית, אין עדיין בשורה. הירידות החדות שפקדו את המניה טרם גרמו להתאוששות או תיקון כלשהו. למרות זאת, סימנים ראשונים קיימים בחודשיים האחרונים בו בונה המניה תבנית טכנית חיובית בטווח הקצר, אך ללא פריצה של אזור התנגדות התבנית היינה תבנית פוטנציאלית בלבד.

 

מהשפל השנתי סביב 3600 נקודות נוצר שפל עולה ברמה של 3750 נקודות לערך ויש שיראו את הנמוכים בשבוע שעבר כשפל עולה נוסף סביב 3870 נקודות.

 

https://www.sponser.co.il/technical_analysis/airportC2382020.png

ארפורט סיטי – גרף יומי

 

בחודשיים אלה נוצר אזור התנגדות ברצועה של 4140-4200 נקודות. פריצה של רמה זו תביא לאיתות חיובי במניה עם יעד תבנית של כ 500-550 נקודות לאזור של 4700-4750 נקודות בטווח הקצר.

 

הנחה טכנית כללית הינה שכל עוד המניה מחזיקה מעל לשפל המהותי סביב 3750 נקודות הצפי הוא פריצה קדימה, השאלה היא רק התזמון.

 

בהצלחה לסוחרים.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה