קנאביס

שיח מדיקל: הסכמי מכירה נוספים עם בתי מרקחת בכ-25 מיליון שקל

ההסכמים יהיו בתוקף לתקופה של 12 עד 36 חודשים; סך כל הסכמי המכירה לבתי המרקחת שערכה החברה עד כה מסתכמים בכ-157 מיליון שקל

חדשות ספונסר 09/08/2020 11:53

א+א-

שיח מדיקל גרופ , חברת הקנאביס הרפואי בבעלות משפחת שריד (כ-65%), מדווחת על חתימת הסכמים נוספים לשיווק ומכירת מוצריה עם ארבעה בתי מרקחת בהיקף של כ-25 מיליון שקל. הסכמים אלו מצטרפים לשורה של הסכמים עליהם חתמה החברה בחודש יוני ובתחילת חודש אוגוסט, ועל פי הערכת החברה מגיעים להיקף מצרפי של כ-157 מיליון שקל, באמצעות מכירה ל-16 בתי מרקחת בישראל.

 

ההסכמים יהיו בתוקף לתקופה של 12 עד 36 חודשים ויאפשרו לבתי המרקחת וללקוחות שיח ביטחון בכל הנוגע לרצף וזמינות האספקה.

 

החל מאפריל 2018 מוכרת שיח את מוצריה ובראשם סדרת מוצרי ’ניצן’ בבתי המרקחת בישראל. בזכות שדרוג מתקני הגידול וכן ההסכמים עם טלקאן ועם מגדל נוסף בצפון הארץ, צפויה שיח להגדיל באופן משמעותי את כושר הייצור ולהבטיח לבתי המרקחת אספקה רציפה וסדורה של תוצרת.

 

 

מנכ"ל שיח מדיקל גרופ, יוגב שריד: "בתקופה האחרונה אנו ממשיכים לחזק את קשרינו עם בתי המרקחת בארץ ולחתום על הסכמי מכירה משמעותיים אשר יבטיחו מענה שוטף ויציב לביקוש הרב למוצרי שיח. הסכמים אלו נחתמים לאחר בחינה מעמיקה של בתי המרקחת המובילים בישראל וניסיון רב שנצבר בעבודה איתם ועם מטופלינו.

 

אנו עוקבים באופן צמוד ושוטף אחר הרגולציה בתחום ומאמינים כי גיבוש מדיניות מוסדרת מצד מדינת ישראל תאפשר מזור למספר מטופלים רב יותר. הסכמי המכירה לבתי המרקחת המסתכמים בסך כולל של כ-157 מיליון שקל בשלוש השנים הקרובות יאפשרו לתמוך בהשקעות החברה בארץ ובעולם בכדי לשמר את מעמדנו כמובילי שוק ולחזק אף יותר את איתנותנו הפיננסית."

 

שיח פועלת להרחבת נוכחותה הגלובלית באמצעות חברות בנות במספר מדינות בעולם בהן יוון, פורטוגל והולנד. תשתית החברה באירופה כוללת הקמת חוות גידול וכן מפעל ביוון והקמת חוות גידול בפורטוגל. זאת לצד מספר שיתופי פעולה עם חברות בצפון אמריקה למכירת מוצרי החברה ושימוש בידע הגנטי של קבוצת שיח לביצוע מחקרים בתחום הקנאביס הרפואי בשיתוף עם מכוני מחקר, אוניברסיטאות וחברות בינלאומיות, השותפות במספר מיזמים העוסקים בפעילות מדעית, מחקר גנטי ופיתוח טכנולוגיות בתחום הקנאביס הרפואי.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה