קנאביס

האחים גינדי רכשו מניות של קאנומד שבשליטתם ב-1.5 מיליון ש”ח

ביום חמישי דיווחה החברה על חתימת הסכם הפה אסטרטגי עם חברת שירותי הבריאות נובולוג; בחודש האחרון זינקה המניה 46%

חדשות ספונסר 09/08/2020 11:25

א+א-

מנור וכפיר גינדי, בעלי השליטה בקאנומד, רכשו בשבוע החולף מניות בהיקף כולל של כ-1.5 מיליון ₪ והסבירו כי מהלך זה של רכישת המניות משקף את האמון הרב שלהם בחברה ופעילותה.

 

קאנומד פועלת בשוק הקנאביס, ועוסקת בגידול, שיווק ומכירה ישירה של קנאביס רפואי. לחברה מתקן INDOOR בציפורית בכושר ייצור מירבי של 10 טון וחוות גידול בבקעת הירדן בשטח של 15 דונם וכושר ייצור של 7.6 טון תפרחות בשנה.

 

בתקופה האחרונה קידמה החברה מהלכי רכישה של בתי מרקחת ובבעלותה מספר בתי מרקחת בעלי רישיון למכירת קנאביס, המקנים לה גישה ישירה לצרכן הסופי.

 

בימים האחרונים דיווחה החברה בין השאר, על הסכם למכירת קנאביס רפואי לבית מרקחת בכ-3.8 מיליון שקל, הסכם מכירת תוצרת לטבע אדיר בכ-6 מיליון שקל, וחתמה על מכתב כוונות לייצוא מוצרי קנאביס רפואי לגרמניה בהיקף של כ-10 מיליון אירו .

 

בשבוע שעבר דיווחה החברה על חתימת הסכם הפצה אסטרטגי עם נובולוג העוסקת במתן שירותי בריאות, לוגיסטיקה, טיפול ביתי ובריאות דיגיטלי. על פי ההסכם, נובולוג תקבל מקאנומד את מוצרי הקנאביס בקונסיגנציה, לאחר קבלת כל האישורים מהרשויות, ונובולוג תהיה אחראית לאחסנה והפצה של המוצרים, לאיתור לקוחות בישראל, לקבלת הזמנות מלקוחות ולהנפקת חשבוניות וגביית התמורה.

 

בתמורה לעמידה בכל תנאי ההסכם, כולל מתן שירותי ההפצה במלואם, תקבל נובולוג עמלה הנגזרת מסך התמורה ממכירת המוצרים, כמקובל בהסכמים מסוג זה, וכן עמלת מינימום שנתית קבועה.

 

קאנומד נסחרת בבורסת תל אביב לפי שווי של כ-106 מיליון ש"ח. בשנה האחרונה נחתכה המניה בשיעור של למעלה מ-70% אולם במהלך החודש האחרון, מול המהלכים הרבים שעשתה הנהלת החברה כאמור, זינקה המניה 46.18%. לחברה מתקן INDOOR בציפורית בכושר ייצור מירבי של 10 טון וחוות גידול בבקעת הירדן בשטח של 15 דונם וכושר ייצור של 7.6 טון תפרחות בשנה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה