קנאביס

קנדוק תייבא ותשווק את מוצרי חברת הקנאביס Aphria

על פי ההסכם תקבל קנדוק בלעדיות לכ-7.5 שנים למגוון מוצרי קנאביס רפואי שישווקו תחת מותג משותף; החברות בוחנות גם שיתוף פעולה מחקרי ויצוא מוצרים משותפים לשוק האירופאי

חדשות ספונסר 04/08/2020 16:21

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי אינטרקיור מדווחת כי קנדוק, החברה הבת בבעלות מלאה חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי ובלעדי עם Aphria, מחברות הקנאביס הגדולות בעולם, לייבוא ושיווק מוצרי קנאביס רפואי לישראל.

 

ההתקשרות עם Aphria מתווספת לשיתופי הפעולה האסטרטגיים הנוספים של קנדוק עם מובילות עולמיות בהן Organigram, Tilray וכן שיתוף הפעולה עם Cookies כחלק מעסקת כאן עולם. ההתקשרות עם Aphria מעניקה לקנדוק בלעדיות ארוכת טווח, לייצור ושיווק של מגוון מוצרי קנאביס רפואי איכותיים של Aphria תחת מותג משותף של קנדוק ו-Aphria בישראל.

 

החברות בוחנות גם שיתוף פעולה מחקרי וכן יצוא מוצרים משותפים לשוק האירופאי. החברה רואה בהתקשרות מהלך אסטרטגי המבסס את מובילתה ומדגיש את המוניטין הגבוה של החברה הן בשוק הישראלי והן בשוק הבינלאומי.

 

במסגרת ההסכם, בכפוף לקבלת האישורים הנדרשים לרבות עמידת המוצרים בדרישות היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות, קנדוק תייבא מ-Aphria כ-3 טון עם אופציות של קנדוק להגדלת היקף זה ל-9 טון מוצרי קנאביס רפואי במשך תקופה של שנתיים, תייצר ותשווק אותם תחת מותג משותף בבתי מרקחת בישראל.

 

לקנדוק אופציה לייבוא של עד 6 טון מוצרים נוספים בשתי תקופות נוספות של שנתיים, כל אחת, מתום התקופה הראשונית בתנאים זהים. במסגרת הסכם שיתוף הפעולה החברות תבחנה אפשרות לפיתוח והפצת מוצרים משותפים וביצוע מחקרים קליניים בישראל ובאיחוד האירופי, וכן בחינת אפשרות לייצוא המוצרים תחת מותג משותף למכירה והפצה באיחוד האירופי. עם כניסתו של ההסכם לתוקף, תוענק לקנדוק בלעדיות וזכויות נוספות במשך תקופת ההסכם למשך תקופה מצטברת של עד שבע וחצי (7.5) שנים.

 

Aphria הוקמה בשנת 2014 ורשומה למסחר ב-NASDAQ (APHA). החברה נסחרת לפי שווי הגבוה מ-1.5 מיליארד דולר ופועלת ומשווקת את מוצריה ב-10 מדינות ב-5 יבשות. Aphria פועלת ממתקנה המתקדם בטורנטו קנדה Aphria One וידועה במותגים וזנים מהאיכותיים ביותר בשוק הקנדי, הזוכים להכרה והערכה בינלאומית.

 

"אנו נרגשים מחתימת הסכם שיתוף הפעולה האסטרטגי עם קנדוק, חברה ישראלית מובילה, ומההזדמנות להמשיך ולהרחיב את פריסת מותג הקנאביס הרפואי שלנו לשווקים הבינלאומיים", אמר אירווין סימון (Irwin D. Simon), יו"ר ומנכ"ל Aphria.

 

"ההודעה שאנו מדווחים היום הינה יותר מאשר הסכם אספקה. עיקרה בכוח ובאיכות של המותג הרפואי שלנו, Aphria, כפי שמשתקפים ובאים לידי ביטוי בשווקי הקנאביס הרפואי בעולם, כולל במדינות בהן אין לנו כיום מערכי הפצה. הסכם זה מהווה קפיצת מדרגה משמעותית עבור Aphria ואנו מצפים לספק את מוצרי הקנאביס הרפואי האיכותיים שלנו לחולים בישראל".

 

"אנו גאים לשתף פעולה עם Aphria, מובילה עולמית השותפה כמונו לערכים של איכות ומחויבות לספק את צרכיי החולים ולשפר את איכות חייהם. הסכם זה מהווה הבעת אמון נוספת במובילות של קנדוק ובשוק הישראלי", מסר אהוד ברק, ראש ממשלת ישראל לשעבר ויו"ר קנדוק. 

 

הסכם זה מצטרף להסכם שיתוף הפעולה האסטרטגי של קנדוק עם Tilray בהיקף של 7.5 טון קנאביס רפואי המעמיד לרשות קנדוק יכולות הפצה וגישה לשווקים בינלאומיים מרכזיים בכ-15 מדינות.

 

בנוסף, חתמה לאחרונה קנדוק על הסכם שיתוף הפעולה אסטרטגי עם Organigram Holdings Inc., העוסקת בגידול אורגני איכותי בתנאי Indoor, לייבוא מוצרי קנאביס רפואי איכותי ממתקן ה- Indoor בקנדה. Organigram תספק לקנדוק קנאביס רפואי באיכות פרימיום בהיקף של עשרות מיליוני דולרים לישראל ולאירופה בבלעדיות ל-7.5 שנים.

 

סך ההסכמים של קנדוק עם שלוש חברות הקנאביס הבינלאומיות, כולל האופציות הקיימות בהסכמים, מגיע לכדי 22.5 טון קנאביס רפואי. להערכת החברה, בהתאם להסכמי האספקה עליהם דיווחה החברה ובכפוף לדרישות היק"ר, צפוי ההסכם עם Aphria להגדיל את היקף הייצור, הכנסות ורווחי החברה באופן מהותי. ההתקשרות עם Aphria הינה צעד משמעותי המשלים את מגוון מוצרי קנדוק האיכותיים כחלק ממימוש אסטרטגיית הצמיחה בארץ ובעולם.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה