דריו הלת’ השלימה הנפקה פרטית של כ- 28.6 מיליון דולר

בגיוס השתתפו גופים אמריקאים וישראלים מובילים; בהנפקה השתתפו גם משקיעים מוסדיים ישראליים ביניהם הפניקס, מור בית השקעות, פסגות ומיטב ד"ש; המנייה זינקה ב-54%

חדשות ספונסר 03/08/2020 10:11

א+א-

דריו הלת’, חברה גלובלית המפתחת פתרונות דיגיטליים לניהול מחלות כרוניות ונסחרת בנאסד"ק, הודיעה בסוף השבוע על השלמת הנפקה פרטית עם משקיעים כשירים, הכוללים קרנות ומשקיעים מוסדיים מארה"ב וישראל. סך התקבולים מההנפקה הינו כ-28.6 מיליון דולר, לפני ניכוי שכר טרחה והוצאות הנפקה.

 

ההון מהגיוס הנוכחי, בשילוב עם יתרת המזומנים במאזן החברה מציב את החברה בעמדה הפיננסית הטובה ביותר מאז הקמתה. החברה צפויה להשתמש במשאבים אלה למימון תכנית התפעול האסטרטגית ארוכת הטווח, במסגרתה תרחיב את התמקדותה מערוץ המכירה הישירה לצרכנים למודל B2B2C אשר לדעתה הנו גדול ורווחי יותר.

 

מודל עסקי זה מתאפיין בעלויות נמוכות יותר של רכש לקוחות, שולי רווח גדולים יותר והכנסות חוזרות. בהקשר זה, השימוש העיקרי בתקבולי ההנפקה יהיה להמשך מימון הקמת התשתית המסחרית של החברה ולסיוע בהשגת חוזים עם מבטחים בתחום הבריאות ומעסיקים וספקים המבטחים את עצמם במטרה לחדור לאוכלוסיות רחבות של עמיתים, עובדים ומטופלים.

 

לבעלת המניות הגדולה ביותר של החברה כיום, Nantahala Capital Management LLC, הצטרפו משקיעים חדשים, בהם קרנות המנוהלות על-ידי Manchester Management Company LLC, Soleum Capital Management L.P וכן משקיעים מוסדיים ישראליים כגון הפניקס חברה לביטוח, מור בית השקעות, פסגות ומיטב ד"ש בית השקעות .

 

החברה מכרה 2,969,266 מניות רגילות ואופציות לרכישת 824,869 מניות רגילות במחיר מימוש של 0.0001 דולר למניה. נכון ל-28 ביולי, 2020, מחיר הרכישה למניה היה שווה ל-7.47 דולר. מחיר הרכישה של כל אחת מהאופציות הממומנות מראש היה 7.4699 דולר. החברה מכרה גם 31,486 מניות רגילות במחיר למניה השווה ל-7.94 דולר. העסקה נסגרה ב-31 ביולי 2020.

 

"אנו שמחים על הבעת האמון מצד בעלת המניות הגדולה ביותר שלנו ושל משקיעים חדשים מוסדיים ומשקיעים מובילים מתחום הבריאות, בתכניות ההתרחבות המסחריות שלנו לניהול חוזים קיימים וחדשים עם מבטחי בריאות," אמר ארז רפאל, מנכ"ל דריו. "קצב האימוץ של הרפואה הדיגיטלית הואץ לאחרונה בעקבות המגפה הכלל עולמית. הפתרון היעיל והחסכוני של דריו נמצא בעמדה מצוינת להתחרות בשוק זה בארה"ב, שוק אשר רחוק עדיין ממיצוי."

 

Stern Aegis Ventures שימשו כבנק המוביל הבלעדי בהנפקה. רוסריו קפיטל שימשה כיועצת הפיננסית בישראל.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה