ברן וקרן אלומה משקיעות בתשתיות תקשורת אלחוטית

במסגרת ההסכם תשקיע ברן 5 מיליון ש״ח בתיבר, חברה בת של אלומה המקימה ומפעילה אתרי תקשורת ומשכירה לחברות הסלולר

חדשות ספונסר 02/08/2020 10:47

א+א-

קבוצת ברן וקרן התשתיות אלומה חתמו על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי בתחום ניהול, ייזום, תכנון, הקמה, ותפעול של אתרים לתקשורת אלחוטית המושכרים לחברות הסלולר. במסגרת ההסכם עתידה ברן להשקיע 5 מיליון ₪, בחברה בת של אלומה, תיבר, תמורת הקצאת 9% ממניות תיבר.

 

תיבר אשר השליטה בה (85%) נרכשה לאחרונה ע"י קרן אלומה, מקימה ומפעילה אתרים לתקשורת אלחוטית המושכרים לחברות הסלולר ומחזיקה ב-65 אתרים. על פי ההסכם צפויה ברן להעמיד לקבוצת תיבר שירותים הכוללים בין היתר ניהול, ייזום, תכנון, רישוי, הקמה ותחזוקה של תשתיות תקשורת ואתרים לתקשורת אלחוטית.

 

אלומה היא קרן השקעות בתשתית שהוקמה כחלק ממדיניות הממשלה לעודד הקמת קרנות נסחרות להשקעה בתשתית במתכונת ריט ולשתף את הציבור בהשקעות בתשתית בישראל. אלומה הוקמה ע"י מיקי זכריה, נתי שחור, ינון יוגב, מולי רבינא ואורי יוגב.

 

לדברי שרון זייד, מנכ״ל ברן: ״משבר הקורנה המחיש את הצורך שנוצר בפריסה של מגדלי תקשורת נוספים בישראל על מנת לטפל בביקוש החד לפס רחב. בנוסף, חברות הסלולר מתעתדות לפרוס מאות אתרים חדשים עם כניסת טכנולוגיה דור 5 והצורך בתקשורת איכותית ורחבת פס בישראל.

 

ברן, יחד עם אלומה, מציעות פתרון מלא של הקמה, מימון וניהול האתרים תוך שהבעלות על האתרים שייכת לברן ואלומה. בכך אנחנו מאפשרים למפעילי תקשורת לפרוס מאות אתרים חדשים לאחר שנים של סטגנציה. הבשורה שאנחנו מביאים היום, בתחום ניהול אתרי תקשורת, מבוססת על מודלים שנחלו הצלחה מרשימה במקומות רבים בעולם״

 

 

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה