קרדיט: depositphotos

מניית התקשורת הזו לפני איתות קניה מהותי

מניית סלקום התאוששה מהירידות החדות של חודש מרץ האם היא לפני מהלך עולה מחודש?

דובי קורן 23/06/2020 12:12

א+א- 3

חברת סלקום הינה חברת תקשורת המספקת מגוון רחב של שירותים. בין שירותי החברה ניתן למצוא שירותי טלפון קווי וסלולרי, שירות סלולר לחו"ל, שירותי אינטרנט מוצרי תוכן שונים ושירות טלוויזיה רב ערוצית על בסיס הרשת. החברה נסחרת במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 1.95 מיליארד ש"ח

 

לפני כשבועיים אושר המיזוג בין חברת סלקום לגולן טלקום, מפעילה סלולרית חדשה יחסית שהחלה את דרכה במחירי לאו קוסט בשנת 2012 והביאה למלחמת מחירים אשר נמשכת עד היום. מעט מוקדם יותר בתחילת השנה חזר אבי גבאי אל העולם עסקי לאחר כ 5 שנים כנבחר ציבור בכנסת ובממשלה, כשנכנס לתפקיד מנכ"ל החברה.

 

ניתוח טכני

בגרף המצורף לסקירה ניתן לראות את התנודתיות הרבה של המניה בשנה האחרונה, המלווה במהלכים של עשרות אחוזים לכל כיוון. בתחילת השנה ראינו ראלי חזק מאוד במניה אשר הסתיים ברמות מחיר של 1500-1560 נקודות. משבר וירוס הקורונה והירידות החדות שבאו בעקבותיו קטעו את המומנטום ושלחו את המניה לא רחוק מרמות השפל הרב שנתיות, אולם בהמשך ראינו התאוששות מהירה מאוד במהלך שמחק כמעט את מרבית הירידה מרמות השיא של 2020.

 

בחודשיים האחרונים ובעיקר בשבועיים האחרונים המניה חוזרת לאזור התנגדות שנוצר ברצועה של 1330-1350 נקודות שמתנגד בחודשים האחרונים. בשבוע שעבר היה ניסיון פריצה ראשוני שלא צלח ומשם ראינו נסיגה קלה במחיר דבר שמראה על עוצמה.

 

סלקום – גרף תקופתי

 

יציאה קדימה וסגירה מעל אזור ההתנגדות תסמן יעד עולה לאזור השיא של שנת 2020 ברמה של 1500 נקודות ויעד מלא של התבנית ברמה של 1600 נקודות.

 

לפני הפריצה יש לשים לב לשפל השבועי הנוכחי סביב רמה של 1280/2 נקודות שהיא תמיכה קרובה. מתחת רמת תמיכה מעט רחוקה והיא נמצאת קצת מעל 1200 נקודות.

 

בהצלחה לסוחרים.

 1. מניות בכתבה
 2. סלקום

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  סלקום

  כייף לקרוא את הסקירות שלך
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  mirizan 23/06/2020 13:13

 2. 2
  סקירה מצויינת אכן סקטור במומנטום עולה..

  כנראה שכל הסקטור יצור מהלך עולה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  LiorTaib 23/06/2020 13:08

 3. 3
  יופי של סקירה.

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  avivhen 23/06/2020 13:06