חברת מיקרונט מדווחת הבוקר על השלמת גיוס בסך של כ-4.05 מיליון שקל, במסגרת הנפקת מניות לציבור. במסגרת המכרז הוצעו לציבור 16,666 יחידות (הכוללות 1,000 מניות כ"א)  ונתקבלו ביקושים ל-13,495 יחידות. בשבוע שעבר ביצעה בעלת השליטה בחברה, INC MICT, הצעת רכש בעקבותיה עלתה להחזקה של למעלה מ-45%, השתתפה גם במסגרת הגיוס הנוכחי והגיעה להחזקה של כ-53% ממניות מיקרונט.

 

ההנפקה כללה מניות במחיר של 30 אג’ לעומת מחיר השוק של מניית מיקרונט בעת תחילת המכרז לציבור שעמד על 28 אג’ למניה. את הגיוס הובילה חברת החיתום סייבל שוקי הון ועורכי הדין שחר חננאל וגיא אייל ממשרד נשיץ ברנדס אמיר.

 

הגיוס יאפשר את הגדלת צבר ההזמנות של מיקרונט באמצעות פיתוח עסקים גם במתכונת התקשרויות OEM עם יצרני רכבים וספקי Tier1, כאשר החברה ממקדת את מאמציה בהשגת לקוחות OEM וספקי Tier1 בעולם האוטומוטיב. כמו כן, החברה תשלים את פיתוח כלל גרסאות המצלמה החכמה וה-SmarTab8 (טאבלטים מוקשחים) והשקתם ברבעון השלישי של השנה.

 

השקות אלה מהוות אבן דרך הכרחית להשגת היעד בעולם ה-OEM וספקי Tier1 לפתיחתו של שוק פוטנציאלי חדש הנמצא בצמיחה מואצת הכולל לקוחות מובילים בשוק הצפון אמריקאי. החברה מתכוונת להשלים את הבדיקות והאישורים לדגמים המתקדמים של המצלמה בשבועות הקרובים.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש