ביקושי יתר בשלב המוסדי של הנפקת האג”ח של אזורים

החברה קיבלה ביקושים בהיקף של 315 מיליון ש"ח מתוכם בחרה לגייס 150 מיליון ש"ח; ההנפקה הושלמה במחיר הגבוה ממחיר הסגירה של איגרת החוב בשוק

חדשות ספונסר 18/06/2020 10:05

א+א-

חברת הנדל"ן אזורים סיימה את השלב המוסדי בהרחבת סדרת אג״ח 13 עם ביקושים בסך של מעל ל-315 מיליון ע"נ - יותר מכפול מיעד הגיוס המקורי. מתוך הסכום האמור, בחרה החברה לגייס 150 מיליון ש"ח.

 

מחיר האג"ח בבורסה עמד אמש בסיום המסחר על 98.94 אגורות בעוד שההנפקה הושלמה במחיר הגבוה ממחיר הסגירה של איגרת החוב בשוק – 99.4 אגורות ליחידה.

 

ההנפקה זכתה לדירוג A2. את ההנפקה הובילה חברת ברק קפיטל חיתום בקונסורציום שכלל גם את לידר הנפקות ואיפקס הנפקות. במסגרת הגיוס הרחיבה החברה כאמור את אג״ח סדרה 13 שהיא שקלית ובמח״מ של 4 שנים.

 

במסגרת המכרז קבעה אזורים תמחור המשקף ריבית מקסימלית של 4.1%, בפועל החברה נענתה להצעות שמשקפות ריבית שקלית של 3.47% בלבד.

 

חשוב לציין כי מחירן הסופי של יחידות אגרות חוב מסדרה 13 ייקבע במסגרת ההצעה לציבור שתקיים החברה, במסגרת דוח הצעת המדף, בהצעה אחידה בדרך של מכרז על מחיר היחידה.

 

רון אבידן, מנכ״ל אזורים: ״אנו שמחים על האמון של שוק ההון בחברה בעת הזו, בתכניותיה העתידיות ובאסטרטגיית הצמיחה שלה. אנו פועלים כיום במלוא המרץ להפעלת מספר פרויקטים משמעותיים במחצית השנה הקרובה בהיקפים גדולים מאד, ביניהם פרויקטים מתחום ההתחדשות העירונית. אני בטוח שבטווח הארוך החברה תמשיך ותצדיק את האמון הניתן בה״.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה