האם מניית מטריקס תפרוץ את שיא כל הזמנים?

המניה זינקה מהשפל השנתי בכ-70% וחזרה להיסחר סביב שיא כל הזמנים; מהי רמת הפריצה ומהם היעדים העתידיים?

דורון מיטרני 03/06/2020 12:12

א+א-

מטריקס – אחת מחברות שירותי הטכנולוגיה הגדולות בישראל וחברת בת של חברת פורמולה מערכות. החברה עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה, פיתוח ויישום טכנולוגיות, פתרונות ומוצרי תוכנה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה, שירותי תשתית, ייעוץ אסטרטגי, בדיקות תוכנה, הדרכה והטמעה. מניות החברה נכללות במדד ת"א 90 ונסחרות לפי שווי שוק של 4.75 מיליארד ש"ח.

 

דו"ח רבעון ראשון - החברה סיכמה את הרבעון הראשון של 2020 עם רווח נקי של 39.5 מיליון שקל, גידול של כ-8.5% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. הכנסות החברה הסתכמו ב- 974 מיליון שקל, כ-14.3% יותר מהתקופה המקבילה אשתקד. הרווח התפעולי גם רשם זינוק של 13.3% ל-68 מיליון שקל.

 

דיבידנד – לאור תוצאות הרבעון החברה הודיעה על חלוקת דיבידנד בסך 47 אג’ למניה כאשר היום הקובע הינו ה- 10.6.20 והתשלום בתאריך 25.6.20.

 

במהלך הירידות החדות בשווקי המניות איבדה המניה כ-32% מערכה. באמצע חודש מרץ רשמה שפל ומאז התאוששה ומחקה את כל הירידות וחזרה להיסחר סביב השיא כל הזמנים. מדובר בתיקון חד ומהיר יחסית של כ- 70%.

 

מטריקס – גרף תקופתי

 

מהזווית הטכנית, המניה נבלמה בשבוע שעבר סביב רמות השיא שנרשמו בחודש ינואר האחרון סביב 7,700-7,790 נקודות. כעת, המניה מתבססת מתחת לאזור זה. קיימת אפשרות שהמניה תדשדש מתחת לאזור ההתנגדות ומעל אזור 7,140 נקודות לפני פריצה.

 

פריצה והתבססות מעל 7,790 נקודות תהווה טריגר חיובי להמשך המגמה העולה כאשר מחיר היעד הקרוב סומן באזור 8,700-8,800 נקודות. מלמטה, אזור 7,000 סומן כתמיכה קרובה וחיונית לתרחיש הנוכחי.

  1. מניות בכתבה
  2. מטריקס

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה