האם ההתאוששות במניית ישראכרט תמשך גם בתקופה הקרובה?

אחרי זינוק של מעל 40% מהשפל, מניית ישראכרט יכולה להמשיך לטפס כלפי מעלה. אלו היעדים לטווח זמן הקרוב

דובי קורן 24/05/2020 12:12

א+א-

חברת ישראכרט עוסקת בהנפקה וסליקה של כרטיסי אשראי ובתחום המימון לפרטיים ועסקים. מניות החברה הונפקו לפני כשנה לפי שווי שוק של 2.5 מיליארד שקלים. מניות החברה נסחרות במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 2 מיליארד שקלים.

 

מאז שהונפקו לפני כשנה וקצת אבדו מניות החברה כ 25% מערכן, זאת למרות הנפקה מוצלחת במחיר הגבוה ב- 8% ממחיר המינימום. בנק הפועלים מכר את אחזקותיו בחברת כרטיסי האשראי והפך את החברה לציבורית.

 

ניתוח טכני

מניות החברה נעלו את שבוע המסחר הקודם ברמה הגבוה ביותר מאז משבר הקורונה וירידות השערים שבאו בעקבותיו. בשיא הפאניקה מניות החברה רשמו שפל של 700 נקודות למניה. ההתאוששות של המניה הייתה מהירה יחסית וברגע שפסק זרם הפדיונות בקרנות הנאמנות יצאה המניה קדימה.

 

בחודשיים האחרונים המניה נעה בתנועה צידית בין תמיכה ברמה של 876-880 נקודות, לבין אזור התנגדות סביב 1,000 נקודות שבלם את המניה מספר פעמים בחודשיים האחרונים.

 

ביום חמישי האחרון ראינו סגירה מעל אזור התנגדות אולם בצורה גבולית משהו, יציאה קדימה ומעבר מעל 1017 נקודות שהוא הגבוה של שבוע שעבר יאשר את הפריצה הטכנית ויעמיד יעד לאזור של 1120 נקודות בטווח הקצר.

 

ישראכרט – גרף יומי

 

תמיכה טכנית, קרובה נמצאת בשפל האחרון ברמה של 930/2 נקודות. כל נסיגה גבוה מרמה זו ויצירת שפל עולה נוסף רק תחזק את הכיוון ואת המומנט החיובי הקיים במניה בעיקר בחודש האחרון בו רואים הצמדות לגבוהים האחרונים.

 

בהצלחה לסוחרים

 

  1. מניות בכתבה
  2. ישראכרט

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה