קרדיט: depositphotos

מניית הנדל”ן הזו מגיעה לאזור תמיכה - הזדמנות קניה?

מניית סלע נדל"ן שהייתה עד לא מזמן חביבת השוק אינה מצליחה להתאושש מהירידות האחרונות, האם זה הזמן לקנות?

דובי קורן 20/05/2020 12:12

א+א- 2

חברת סלע נדל"ן הינה קרן השקעות במקרקעין המחזיקה ומנהלת נדל"ן מניב. החברה נסחרת במדד ת"א 90 לפי שוק של 1.28 מיליארד ₪.

 

מניות החברה מי שעד לא מזמן אחת מהמניות האהובות בשוק נפגעה קשה מאוד בירידות האחרונות ואבדה משיאה בחודש פברואר מעל ל 40%.

 

ניתוח טכני

מניות החברה מתקשות להתאושש מהירידות האחרונות. לאחר שבשיא הירידה בחודש מרץ רשמה חיתוך של 50% מערכה חודש לפני כן, מניות החברה מנסות לצאת קדימה לתיקון אולם הוא חלש בכל קנה מידה שיש.

 

מהשפל המניה יצאה לתיקון שנעצר ברמה של 780 נקודות ואפילו לא הצליחה להגיע לתיקון 38.2% ע"פ סרגל פיבונצ’י אשר יושב ברמה של 800 נקודות. בחודש האחרון נראה לחץ של מוכרים במניה שמביא אותה שוב ושוב לאזור תמיכה סביב 650/5 נקודות אשר מהווה כתמיכה טכנית לטווח הקצר.

 

סוחרים אשר רואים הזדמנות יכולים לחפש היפוך סביב רמה זו, אולם זו תהיה כניסה אגרסיבית למדי. כניסה מעט "בטוחה" יותר תהיה מעל לשיא של השבוע הנוכחי סביב 700 נקודות אשר יכול להוציא תבנית טכנית לאזור של 760/80 נקודות בטווח הקצר.

 

סלע נדל"ן – גרף יומי

 

 

ירידה מתחת לתמיכה שצוינה תהייה תמרור אזהרה שלילי ויכול לשלוח את המניה להמשך ירידות נוספות. לרמות הרצון לאופטימיות הסבירות לשבירתה של התמיכה גבוה יותר בשלב זה, בטח בשל התנהגות השוק ולחץ המכירות שאינו נפסק בעיקר במניות הנדל"ן. לכן, מי שאופטימי עדיף לשלם קנס מעל 700 נקודות בטווח הקצר מאשר לקחת סיכון שכרגע נראה מיותר.

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  עשר שניים שווי המניה 550-650

  רק בשנת 2019 המניה טיפסה ל1100 לא ניראה לי מופקע שעכשיו חזרה לשווי שהיה לה בעבר בקיצור לא רואה מדוע המניה צריכה לטפס .

  לומד 20/05/2020 21:51

 2. 2
  ומה נעשה עם אלטולשר

  לא כדאי לקנות עד שהוא יופיע בחדשות מכרתי זהו.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  benyy 20/05/2020 12:19