האם לאחר ירידות שערים המניה הזו בשלה למהלך מתקן כלפי מעלה?

מניית איידיאיי ביטוח סבלה ממומנט שלילי עוד לפני המשבר. האם המניה סימנה תחתית ותצא לתיקון עולה?

דובי קורן 02/04/2020 12:12

א+א-

חברת איידיאיי חברה לביטוח עוסקת במתן שירותי ביטוח כלליים וביטוחי חיים תחת המותגים ביטוח ישיר, ביטוח 9,000,000. החברה עוסקת בביטוח בצורה ישירה, ללא סוכני ביטוח ובכך חוסכת תשלומי עמלות לסוכנים. לחברה חברת אחות בתחום המימון – מימון ישיר שהנפקתה בוטלה לא מזמן. מניות החברה נסחרת במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 1.45 מיליארד ש"ח. 

 

השוק היה טוב בשנת 2019, אך לא לחברת איידיאיי שירדה מינואר 2019 ועד לכתיבת שורות אלה כ-45% מערכה.

 

ניתוח טכני

המשבר הנוכחי בשוק תפס את המניה חלשה ללא קשר למצב השוק, המניה ירדה במשבר הנוכחי עד לרמה של 7080-7200 שפל ברמת המחיר מאז שנת 2013/4. השהייה סביב השפלים התרחשה 3 ימים בלבד ומשם ראינו יציאה קדימה עם המשכיות בשבוע שעבר.

 

בששת ימי המסחר האחרונים המניה נסחרה בטווח מחירים צר ברמה של 8900-9800 נקודות ובנתה תבנית המשך מעלה ויציאה מהשפלים האחרונים.

 

אתמול בשוק יורד המניה שידרה עוצמה, יצאה קדימה ופרצה בצורה גבולית את אזור ההתנגדות סביב 9800 נקודות דבר המראה על ביטחונם של הקונים. המשך חיובי בימים הקרובים יכול להביא לתיקון עולה המשכי בנייר עם יעדים ברמה של 11000 נקודות לטווח הקצר ויעד מלא לתבנית ברמה של 12500 נקודות.

 

ירידה מתחת לשפלים האחרונים סביב 8900-9000 נקודות תהיה שלילית ותבטל את התבנית החיובית שקיימת.

 

איידיאיי ביטוח – גרף יומי

בהצלחה לסוחרים.

 

  1. מניות בכתבה
  2. איידיאיי ביטוח

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה