יוניבו קיבלה היתר יצוא קנאביס רפואי להולנד

החברה תשלח תפרחות קנאביס למעבדה בהולנד כחלק מההכנות לפעילות ייצוא קנאביס; ההיתר הוא חד פעמי ואינו קבוע

חדשות ספונסר 15/03/2020 11:44

א+א- 2

חברת הקנאביס הרפואי יוניבו מדווחת היום כי בסוף השבוע היא קיבלה ממשרד הבריאות היתר ייצוא לתפרחות קנאביס רפואי בכמות לא מסחרית, למעבדת EU-GMP בהולנד, זאת כחלק מפעילות החברה לקראת פעילות מסחרית של ייצוא מוצרי קנאביס רפואי (בתקן GMP ו-EU-GMP).

 

היתר הייצוא ישמש את החברה לייצוא דוגמאות של מוצרים מוגמרים הנושאים את לוגו החברה. לאחר אישור המעבדה בהולנד לאיכות המוצרים החברה, תייצא באופן מסחרי בכפוף לכל האישורים הדרושים לרבות אישור קבוע של משרד הבריאות. תוקפו של היתר הייצוא הינו עד לאמצע חודש מאי 2020.

 

לצד הפעילות המסחרית הקיימת, קבלת ההיתר היא צעד נוסף להרחבת פעילות זו ותאפשר לחברה להגדיל את היקף הייצור מעבר לקיים.

 

יובהר, כי ההיתר האמור הינו חד פעמי והוא אינו מהווה היתר קבוע לייצוא קנאביס רפואי בכמות מסחרית.

 

לאחרונה הודיעה יוניבו על הסכם עם חברת בת של ענקית הקנאביס הרפואי קאנופי הקנדית, בלסוטו שבאפריקה לפיו תייבא יוניבו לארץ 470 ק"ג קנאביס המגודל על ידי קאנופי, תייצר את מוצריה עם חומרי הגלם של קאנופי שישאו את הלוגו והמותג של יוניבו ותפיץ את מוצרי הקנאביס הרפואי בבלעדיות, כמוצרים סופיים בבתי המרקחת בשוק הישראלי.

 

ליוניבו הסכם מסחרי עם חברת הפרמצבטיקה כן-פייט, לפיו הצדדים הרחיבו את היקף שיתוף הפעולה ביניהם למחקר בתחום שילוב קנאביס רפואי לטיפול בסרטן כבד ובאינדיקציות סרטניות נוספות. במסגרת תקבל יוניבו כ-400 אלף דולר נוספים לאחר שכבר קיבלה מכן-פייט 500 אלף דולר והקצאת מניות ללא תמורה (מחזיקה 8.57% מכן-פייט).

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  הודעות סרק שלא מקדמות כלום

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  yoni_m 15/03/2020 18:04

 2. 2
  דוגמאות חינם. לא מכירות.

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 15/03/2020 17:10