חדשות שוק ההון

דיסקונט ופועלים יאפשרו ללקוחות דחייה של 3 חודשים בתשלומי המשכנתא

לנוכח משבר הקורונה מאפשרים הבנקים דחייה של תשלומי הקרן והריבית וקבלת פטור מלא מעמלה; בנוסף דיסקונט פותח מסלולי הלוואות לעסקים בקשיים

חדשות ספונסר 12/03/2020 14:10

א+א- 2

לנוכח משבר הקורונה, מודיעים הבנקים - פועלים, דיסקונט ולאומי כי יאפשר ללקוחות העסקיים והפרטיים פתרונות, שיסיעו להם להתמודד עם אי הודאות הכלכלית ולצלוח תקופה קשה זו.

 

בנק דיסקונט דיווח היום כי יאפשר עד שלושה חודשי דחייה של תשלומי המשכנתא, כולל הקרן והריבית, וקבלת פטור מלא מעמלה. דחיית התשלומים תסייע ללקוחות השכירים והעצמאים שנמצאים בבידוד ביתי, או נתקלים בבעיות תזרים מזומנים לאור המצב.

 

בנק הפועלים דיווח גם הוא כי יאפשר ללקוחותיו אשר ברשותם משכנתא בבנק להקפיא את תשלומי ההלוואה (קרן וריבית) לתקופה של עד שלושה חודשים.התשלומים אשר יידחו, ייפרסו מחדש על פני יתרת תקופת המשכנתא.

 

בנוסף, בבנק דיסקונט הוחלט על פתיחת מסלולי הלוואות ייעודיים עבור עסקים שנקלעו לקשיים תזרימיים, ובתוך כך, הלוואות גישור לתשלום משכורות והוצאות שוטפות, הלוואות סיוע עם מנגנון דחיית תשלומי הקרן עד 6 חודשים ועוד.

 

ללקוחות הפרטיים מוצע מגוון הלוואות בתנאים נוחים ובפריסה גמישה. ההלוואות זמינות באפליקציית דיסקונט וניתן לקבלן בתהליך קצר ומבלי לצאת מהבית. לצד זה, מציע הבנק מגוון פיקדונות ללקוחות החוששים מהתנודות בשווקים ומעוניינים בהשקעה לטווח קצר ובינוני עם תחנות יציאה שבועיות.

 

בימים אלה, הוחלט להרחיב את מערך יועצי ההשקעות במוקד הטלפוני וכן את שעות הפעילות של מוקד ניירות ערך זרים ומוקד תמיכת הדיגיטל עד 20:00.

 

יפית גריאני, ראש החטיבה הבנקאית, ציינה: "אנו מחויבים לסייע ללקוחות שלנו במיוחד בשעה זו, לנוכח המשבר שהולך ומעצים, הבנקאים המסורים שלנו מתגייסים לעמוד לשירות הלקוחות מעבר לשעות הפעילות ולהתאים להם את הפתרונות הפיננסים המתאימים להם לנוכח המצב".

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  הוא

  הרבה יותר קרוב . תחמושת של הקופות קרובה לסיום
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  שעיה 12/03/2020 14:22

 2. 2
  אם הסיוט הזה לא יפסק תוך חודשיים

  משבר הסב פריים יהיה כסף קטן. כל המדינה ממושכנת עד צוואר . פיגור בהחזרים יסתיים באסון כלכלי. הנכסים של יונת דואר ירדו ב50%
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  עוף החול 12/03/2020 14:16