חדשות שוק ההון

קומפיוג’ן מודיעה על תמחור הנפקה ציבורית של 75 מיליון דולר במניות רגילות

החברה מנצלת את העליות החזקות במניה כדי להנפיק במחיר של 9 דולר למניה; בנוסף העניקה החברה לחתמים אופציה לרכישת עד 1.25 מיליון דולר

חדשות ספונסר 12/03/2020 12:47

א+א-

חברת קומפיוג’ן (נאסד"ק: CGEN, ת"א: קמפג), העוסקת בגילוי חישובי ופיתוח של תרופות ראשונות מסוגן לאימונותרפיה של סרטן, הודיעה היום על תמחור הנפקה ציבורית של 8,333,334 מניות רגילות במחיר לציבור של 9.00 דולר למניה.

 

התמורה ברוטו של קומפיוג’ן מההנפקה צפויה להסתכם בכ-75 מיליון דולר לפני ניכוי הנחות ועמלות חיתום והוצאות אחרות שישולמו על ידי קומפיוג’ן. בנוסף, קומפיוג’ן העניקה לחתמים אופציה למשך 30 ימים לרכוש עד 1,250,000 מניות רגילות נוספות, במחיר ההנפקה הציבורית בניכוי הנחות ועמלות חיתום.

 

ההנפקה צפויה להיסגר בתאריך 16 למרץ 2020 או בתאריך סמוך לו, בכפוף להתקיימות תנאים נהוגים להשלמת ההנפקה הציבורית.

 

לירינק (SVB Leerink) וסטיפל (Stifel) משמשים כjoint bookrunners- עבור ההנפקה. SunTrust Robinson Humphrey משמש כ-lead manager עבור ההנפקה ואופנהיימר (Oppenheimer & Co) משמש כ-co-manager עבור ההנפקה.

 

בתחילת השבוע דיווחה קומפיוג’ן על סימנים ראשונים מעודדים של פעילות אנטי-סרטנית בניסוי שלב 1 של COM701 בחולים עם סרטנים מוצקים מתקדמים אשר מיצו את האפשרויות הטיפוליות שקיימות כיום.

 

הנתונים העיקריים העולים מהניסוי הם כי COM701 הראה סבילות טובה ולא דווחו תופעות רעילות מגבילות מינון בשתי זרועות הטיפול. כמו כן נצפו סימנים ראשונים מעודדים של פעילות אנטי-סרטנית בשני חולים עם תגובות חלקיות מאומתות (confirmed partial response).

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה