קבוצת תשובה מכרה 70% מההחזקות באלעד מגורים החדשה לישראל קנדה

תמורת הרכישה מוערכת ב-205 מיליון ₪; קבוצת תשובה תמשיך להחזיק ב-25% בחברה; 5% נוספים יוחזקו על ידי רונן יפו, מנכ"ל אלעד מגורים החדשה

חדשות ספונסר 11/03/2020 10:09

א+א- 1

קבוצת תשובה הפרטית מכרה 70% מההחזקות בחברת אלעד ישראל מגורים החדשה לקבוצת ישראל קנדה. הקבוצה תמשיך להחזיק ב-25% מחברת אלעד ישראל מגורים החדשה וכ-5% מהחברה יוחזקו ע"י רונן יפו, מנכ"ל אלעד ישראל מגורים החדשה.

 

העסקה נעשית בתמורה לסך כולל של 205 מיליון ₪ המשקפת שווי של 290 מיליון ₪ לאלעד מגורים החדשה. בנוסף כולל ההסכם בין החברות אופציית Put ואופציית Call . אם ימומשו האופציות, תחזיק החברה בכ-95.7% מהון המניות של אלעד ישראל מגורים החדשה ו-100 מזכויות ההצבעה בה.

 

מנכ"ל אלעד ישראל מגורים החדשה, רונן יפו אמר הבוקר כי: "נמשיך להצעיד את החברה ליעדים חדשים יחד עם קבוצת ישראל קנדה ויצחק תשובה. אני מודה ליצחק תשובה על האמון ועל הפיכתה של החברה לחברה מובילה ובעלת חזון מרשים, ויחד עם ישראל קנדה שהיא אחת מהחברות הגדולות והמובילות בישראל, נמשיך לשרת את ציבור הלקוחות המסור שלנו ונמשיך להוביל את החברה.

 

השלמת העסקה כפופה לאישור דירקטוריון ישראל קנדה, קבלת אישור בית משפט לשינוי המבנה, קבלת כל האישורים הדרושים מהבנקים, רשות מקרקעי ישראל, רשות המיסים והממונה על התחרות וקבלת הסכמות מטעם השותפים של אלעד מגורים בפרויקטים המועברים לאלעד מגורים החדשה שהם פרויקטים בבעלות משותפת.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    תשובה רוצה מזומן. אולי להסדר?

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    ATUK19 11/03/2020 10:10