סטיב לוין מונה ליו”ר דירקטוריון מיט טק

לוין הוא סגן יו"ר הדירקטוריון של קבוצת OSI, מספקיות הבשר והמזון המובילות בעולם; המינויים הם חלק מעסקת השקעה של מיליון דולר על ידי קבוצת משקיעים בהובלת לוין

חדשות ספונסר 05/03/2020 13:32

א+א-

חברת מיט טק העוסקת בפיתוח מדפסת תלת מימדית לייצור בשר נקי, מדווחת היום על מינויו של סטיב לוין לתפקיד יו"ר דירקטוריון החברה ועל מינויו של דני איילון לתפקיד דירקטור בחברה. המינויים הנם חלק מעסקת השקעה על סך 1 מיליון דולר במיט-טק ע"י קבוצת משקיעים בהובלתו של מר סטיב לוין.

 

כמו כן, מר לוין יכהן כיו"ר פעיל ויקדם את החברה כמובילה בתחום הבשר המתורבת בעולם. בחברה מקווים שהקשרים הענפים של מר לוין בענף הבשר העולמי התעשייתי ובענף המזון בכלל יאפשרו לה להגיע לשחקנים אסטרטגיים מובילים בעולם וכן יאפשרו לחברה להשיג את מטרותיה, כחברה המפתחת תהליכים תעשייתיים ליצירת בשר ללא הרג בעלי חיים וללא זיהום סביבתי.

 

מר לוין משמש כסגן יו"ר דירקטוריון והוא המחליף המיועד ליו"ר הדירקטוריון המכהן של קבוצת OSI. קבוצת OSI האמריקאית, מעסיקה כ-20 אלף עובדים והינה אחת מספקיות המזון המובילות בעולם בתחום הבשר ובתחומים נוספים, כשבין היתר משמשת החברה כספקית בשר עיקרית לרשת מקדונלדס.

 

בעסקת ההשקעה סטיב לוין באמצעות חברתEl Capital  שבשליטתו, ישקיע יחד עם Premium D.M מיליון דולר לפי מחיר למניה של 2.49 ₪ כאשר מתוך סך ההשקעה החברה בשליטתו של לוין תשקיע 750 אלף דולר ואמ.די תשקיע 250 אלף דולר.

 

קבוצת OSI הינה אחת החברות הפרטיות הגדולות בארה"ב אשר מכירותיה הסתכמו ב-6.3 מיליארד דולר בשנת 2018 והנה מובלת על ידי אביו של מר לוין, המשמש כבעלים ויו"ר הדירקטוריון שלה. כמו כן במהלך עשר השנים האחרונות מכהן מר לוין בתפקידי הנהלה בכירים בבנק לאומי ארה"ב ביניהם כדירקטור מוביל וכסגן יו"ר הדירקטוריון. כמו כן, משמש לוין בתפקידים בכירים נוספים בארגונים מובילים, בניהם כדירקטור בארגון AIPAC.

 

מר דני איילון כיהן במרוצת השנים בשלל תפקידי מפתח מדיניים, ביניהם שימש בין השנים 2009-2012 כח"כ וכסגן שר החוץ של מדינת ישראל; שגריר ישראל בארה"ב;, יועץ מדיני לראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, יועץ מדיני לראש הממשלה לשעבר מר אהוד ברק, יועץ מדיני לראש הממשלה לשעבר מר אריאל שרון (ז"ל), קונסול ישראל בפנמה.

 

כיום משמש איילון במספר תפקידים, הבולטים שבהם: יועץ בכיר של קרן ההון סיכון האמריקאית Germin8; יו"ר פעיל של חברת הייעוץ ובנקאות להשקעות סילבר רואד קפיטל בע"מ; יו"ר פעיל של חברת פינטק; פרופסור אורח באוניברסיטת YU ניו יורק.

 

שרון פימה, מנכ"ל חברת מיט-טק: "אנו גאים על הצטרפותם של סטיב לוין ודני איילון כבעלי תפקידים בדירקטוריון החברה. במסגרת תפקידו יוביל מר לוין את אסטרטגיית הצמיחה הגלובלית של החברה בתעשיית הבשר בדגש על שוק המזון בארצות הברית.

 

מר לוין ומר דני איילון יפעלו לפיתוח עסקיה הבינלאומיים של מיט-טק ועתידים לתרום לחברה מניסיונם הרב וקשריהם העסקיים הענפים בארץ ובעולם. אנו רואים בהצטרפותם ובהשקעתם, הבעת אמון בחברה ובעתידה. חברת מיט טק מכוונת את הליכי הפיתוח שלה לתהליכים תעשייתיים המתאימים לחברות וליצרנים גדולים."

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה