חדשות שוק ההון

מגוריט רכשה 59 דירות מוכנות לאכלוס בירושלים ב-140 מיליון שקל

קרן הריט דיווחה על עסקה שניה השבוע וחמישית מתחילת השנה; מאז גיוס ההון שביצעה בנובמבר, חתמה החברה על עסקאות בהיקפים של כ-850 מיליון ₪

חדשות ספונסר 05/03/2020 09:53

א+א-

מגוריט ישראל מדווחת היום על רכישה נוספת, והפעם בירושלים. קרן הריט למגורים חתמה מול חברת יהלומית פרץ שבשליטת היזם דוד פרץ, על הסכם רכישה של 59 דירות מוכנות לאיכלוס בשכונת ארנונה בירושלים בתמורה ל-140 מיליון שקל. הדירות, בנות 4-5 חדרים הכוללות גם חניות ומחסנים נפרשות על פני שלושה בניינים באחת מהשכונות המבוקשות בבירה ובכוונת מגוריט להתחיל בשיווקן באופן מיידי.

 

בתחילת השבוע הנוכחי דיווחה מגוריט על עסקה לרכישת 30 דירות בפרויקט להשכרה בשכונת הרצליה הירוקה בתמורה ל-62 מיליון שקל, ומאז תחילת השנה התקשרה החברה ב-5 עסקאות שונות בהיקף של כ-356 מיליון שקל. קצב העסקאות הגבוה של מגוריט מתאפשר הודות לגיוס הון של כ- 414 מיליון ₪ אותו ביצעה החברה בנובמבר 2019.

 

לאחר הגיוס התקשרה החברה בעסקאות בהיקף כולל של כ-850 מיליון שקל שהגדילו את מצבת הדירות שבבעלותה בכ-350 דירות למלאי כולל של כ-1,250 דירות, אשר מתוכן כ-340 דירות מאוכלסות או מוכנות לאכלוס ויתרתן בשלבי ביצוע ותכנון שונים.

 

בעבור מגוריט מדובר בעסקה שלישית בבירה, לאחר שזכתה בשיתוף עם קבוצת מנרב בפרויקט של דירה להשכיר בשכונת מלחה וכן בבעלותה בנין שלם במרכז העיר שנמצא בימים אלו בהליך של השבחה. לצד נכסיה של הקרן בירושלים, למגוריט 5 פרויקטים בתל אביב, 2 בהרצליה וכן פרויקטים בגבעת שמואל, רמת גן, פתח תקוה, קרית אונו, רמלה, באר יעקב, חולון, ראשון לציון ובני ברק.

 

"לעסקה הנוכחית בארנונה יתרונות רבים לקרן ובכללן העובדה שמדובר בדירות מוכנות להשכרה כך שהחברה תהנה מתזרים מהיר ומשמעותי בגינן", מספר מתי דב, מנכ"ל מגוריט. "נמשיך לפעול בדינמיות המאפיינת אותנו ולבחון פרויקטים נוספים לרכישה ולייזום על מנת להגדיל את מצבת נכסינו כחברה מובילה את תחום ההשכרה ארוכת הטווח בישראל", הוסיף דב.

 

יו"ר הקרן, ארז רוזנבוך מספר כי, "תנאי השוק מוכיחים לנו כל פעם מחדש שמהפכת השכירות ארוכת הטווח אותה אנו מובילים, הופכת ותהפוך לאלטרנטיבת מגורים מצויינת ותופעה זו רק תלך ותתעצם. כולי תקוה ואמונה כי שטף העסקאות האחרון והפעילות הרבה אותה אנו מפגינים בשוק, ישיאו ערך רב למוסדיים ולמשקיעים אשר ממשיכים להביע אמון רב בפועלנו", סיכם רוזנבוך.

 

לדברי עו"ד יוחאי פרץ, מבעלי יהלומית פרץ מסר כי, "מדובר בדירות בבנייני בוטיק בשכונת ארנונה, מהמקומות היוקרתיים ביותר בבירה. אנו גאים בשיתוף הפעולה מול מגוריט ושמחים שדירות אלו יוכלו לסייע באופן מיידי כפתרון למצוקת השכירות במדינה".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה