רדהיל: ”פועלים להפוך לחברה מובילה בתחום הגסטרואנטרולוגיה”

מיכה בן חורין, סמנכ"ל הכספים, הוסיף ש"לאור השיווק המתוכנן של Talicia בארה"ב, השיווק של Aemcolo, רכישת הזכויות ל - Movantik ועוד, מצפים ש - 2020 תהיה שנת צמיחה"

מערכת ספונסר 04/03/2020 12:12

א+א-

חברת רדהיל מדווחת היום על תוצאות 2019, מעדכנת ומסכמת פעילותה:

התקבל אישור FDA לשיווק Talicia בארה"ב להדברת חיידק ה - H. pylori. התחלת שיווק התרופה בארה"ב, עם צוות המכירות של רדהיל, צפויה באמצע מרץ 2020.

בוצעה רכישת הזכויות הכלל עולמיות לתרופת Movantik לטיפול בעצירות הנגרמת בשל טיפול במשככי כאבים מסוג אופיואידים מחברת AstraZeneca, בכפוף להשלמת תנאים מסויימים וקבלת אישורים רגולטורים. Movantik הניבה מכירות נטו של 96 מיליון דולר בארה"ב בשנת 2019.

שותפות אסטרטגית נכרתה עם חברת התרופות Cosmo Pharmaceuticals, הכוללת השקעה ברדהיל של 36.3 מיליון דולר וזכויות בלעדיות למסחור בארה"ב של תרופת Aemcolo לטיפול בשלשול המטיילים. רדהיל החלה בשיווק התרופה בארה"ב בדצמבר 2019.

נחתם הסכם מימון הלוואה מבוסס תמלוגים לטווח ארוך, ללא דילול לבעלי המניות, בסכום של עד ל - 115 מיליון דולר עם HealthCare Royalty Partners.

צפוי מאזן של כ - 60 מיליון דולר לאחר השלמת העסקה לרכישת Movantik.

"לאור התחלת השיווק המתוכננת של Talicia בארה"ב, השיווק של Aemcolo, רכישת הזכויות ל - Movantik והרחבת צוות המכירות שלנו בארה"ב, אנו מצפים כי 2020 תהיה שנה של צמיחה משמעותית בעודנו פועלים להפוך לחברה מובילה בתחום הגסטרואנטרולוגיה," אמר מיכה בן חורין, סמנכ"ל הכספים של רדהיל, והוסיף:

"ההשקעה האסטרטגית של 36.3 מיליון דולר על ידי Cosmo Pharmaceuticals והסכם המימון בסך של עד ל- 115 מיליון דולר ללא דילול של בעלי המניות עם Healthcare Royalty Partners מאפשרים לנו להמשיך להוציא אל הפועל את תוכניותינו".

  1. מניות בכתבה
  2. רדהיל

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה