ברן זכתה בפרויקט ניהול העברת מפעל תע”ש לנגב

מפעל תעש חוייב על ידי המדינה לעבור מרמת השרון לרמת בקע שבנגב עד שנת 2023; ברן תקבל תמורת הפרויקט כ-60 מיליון ₪

חדשות ספונסר 04/03/2020 10:02

א+א-

חברת ברן מדווחת היום כי חברת הבת ברן ישראל (חברה בשליטה מלאה 100%), קיבלה הודעה מחברת אלביט מערכות יבשה ותעש בע"מ על זכייתה בתהליך שנוהל על ידי אלביט, למתן שירותי תכנון ויהול של פרויקט העברת מתקני תעש מרמת השרון לרמת בקע שבנגב.

 

ברן ישראל תהיה אחראית לתכנון הפרויקט, ניהול התכנון, ניהול הביצוע ופיקוח עליון עד מסירת הפרויקט בכללותו. הפרויקט אמור להתבצע במהלך כחמש שנים. שירותי ברן ישראל בפרויקט יתחילו באופן מיידי.

 

התמורה לברן ישראל במהלך התקופה צפויה להסתכם בסך של כ-60 מיליון דולר, ובחברה מסבירים שהתמורה עשויה להתעדכן למעלה או למטה בהתאם לעמידה ביעדי הפרויקט מבחינת לוחות הזמנים והעלויות. התמורה תשולם במקדמות חודשיות שוטפות בהתאם לאבני דרך שנקבעו בהסכם.

 

על פי ההסכם, אלביט – מזמינת הפרויקט, תהיה רשאית להרחיב אותו לתחולה נוספת שנקבעה בהסכם בתמורה לסכום נוסף של עד 12 מיליון ₪.

 

ברן ישראל בשותפות עם חברת CPM חברה לניהול פרויקטים, יספקו במסגרת הפרויקט שירותי תכנון וניהול של פרויקט העברת מתקני תעש מרמת השרון לרמת בקע שבנגב. השתיים יהיו אחראיות לתכנון הפרויקט, ניהול התכנון, ניהול הביצוע ופיקוח עליון עד מסירת הפרויקט בכללותו. הזכייה בפרויקט הניהול היא בהמשך לפרוגרמה עקרונית שהגישה ברן ישראל לאלביט מערכות, והזכייה התאפשרה לאחר הליך בחירה ארוך במסגרתו נבדקו יכולותיה המקצועיות, הניהוליות והפיננסיות של ברן.

 

ברן דיווחה השבוע על פירעון מלא של תשלום הקרן השני למחזיקי אג"ח ב’, כמתוכנן. החברה העבירה למחזיקי האג"ח תשלום קרן בסך של כ-30 מיליון שקל בתוספת הריבית שנצברה, וזאת בהמשך לתשלום הקרן הראשון, בסך של כ-15 מיליון שקל, אשר שולם במארס אשתקד. פירעון התשלום השלישי והאחרון של סדרת האג"ח בגובה של 30 מיליון שקל צפוי בחודש מארס 2021. בהתאם לדוח מקורות ושימושים של החברה, עתידה ברן לפרוע תשלום זה מפעילותה השוטפת ומימוש חברה מוחזקת.

 

 

 

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה