חדשות שוק ההון

אל על: הקלה נוספת במדיניות למחזיקי כרטיסי טיסה לתאילנד ויפן

תאפשר למחזיקי כרטיסי טיסה לתאילנד ויפן לשנות את הכרטיס שברשותם למועד יציאה חדש ללא תשלום

חדשות ספונסר 03/03/2020 15:37

א+א-

החלטות והמלצות משרד הבריאות, אזהרות המסע של משרד החוץ ואיסור כניסה לזרים ממדינות מסוימות שפרסם משרד הפנים, השפיעו על הביקושים לנסיעות לחו"ל. לכך התווספה בשבוע שעבר קריאת משרד הבריאות לשקול נחיצות נסיעות לחו"ל בכלל.

 

חברת אל על פרסמה הודעה בה היא אומרת כי אינה יכולה לעמוד מנגד ולהתעלם ממצוקת הלקוחות ולכן החליטה להקל ולהתחשב ככל הניתן בציבור ופרסמה מדיניות מסחרית מקלה המאפשרת למחזיקים בכרטיסי טיסה לאירופה עד 31/3/20 לשנות את מועד טיסתם לרבות החלפת יעד, ללא תשלום דמי שינוי וטיפול עד 31/7/20, זאת בנוסף למבצע מכר המאפשר לרכוש כרטיסי טיסה מסוג "קלאסיק" לאירופה לשנה הקרובה ולשנות או לבטל ההזמנה עד 6 שעות לפני מועד ההמראה, ללא תשלום.

 

בשל הנסיבות המיוחדות, מסבירים באל על, אנו נאלצים לבצע התאמות מסחריות בחלק מהטיסות שתוכננו תוך שמירה על קשר אווירי בין ישראל והיעדים השונים, לטובת לקוחותינו.

 

אל על מסייעת לנוסעים שטיסותיהם בוטלו ומציעה להם חלופה הממזערת את השינוי ככל הניתן. יחד עם זאת, אנו מתנצלים בפני הלקוחות המושפעים מהשינוי בלוח הטיסות ומקווים מאוד כי שינויים אלו יתקבלו בהבנה.

 

באופן טבעי, מוקד השירות והמכירות של החברה עסוק בימים האחרונים במענה לעשרות אלפי פניות והחברה עושה כל שביכולתה להשיב לכל הפונים ומתנצלת על זמני ההמתנה הארוכים.

 

את הפניה לציבור מסכמת אל על ואומרת "תקוותנו, כי עם חלוף המשבר, נהייה לבחירה הראשונה של הישראלים ונעשה הכל כדי שיבחרו בנו בכל פעם מחדש".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה