חדשות שוק ההון

אאורה זכתה בפרויקט פינוי בינוי בחיפה

זוהי הזכייה הרביעית של החברה במהלך שלושת החודשים האחרונים; תקים מתחם בניינים חדשים שיכללו כ-1,000 יחידות דיור, שטחים ציבוריים ומבני ציבור בקריית אליעזר בחיפה

חדשות ספונסר 03/03/2020 11:06

א+א-

חברת אאורה השקעות נבחרה לקדם פרויקט פינוי-בינוי על ידי בעלי הזכויות במתחם הרחובות אלנבי, עמל, גדנ"ע בשכונת קריית אליעזר בחיפה.

 

המתחם כולל 10 מבני רכבת במצב ירוד, אשר כוללים 218 יחידות דיור. החברה מתכננת להקים במתחם בניינים חדשים אשר יכללו כ-1,000 יחידות דיור, שטחים ציבוריים ומבני ציבור לרווחת התושבים.

 

בעלי הזכויות במתחם יהיו זכאים ל-218 דירות חדשות בפרויקט. יתר הדירות ישווקו על ידי החברה. הפרויקט יתבצע במתכונת פינוי בינוי על סמך תכנית בנין עיר בסמכות ועדה מחוזית שבכוונת החברה לקדם בשיתוף פעולה עם עיריית חיפה.

 

נכון למועד זה הוסכם עם נציגות בעלי הזכויות נוסח הסכם פינוי בינוי והחברה החלה בהחתמות דיירים. הפרויקט יתבצע במתכונת פינוי בינוי על סמך תכנית בנין עיר בסמכות ועדה מחוזית שבכוונת החברה לקדם בשיתוף פעולה עם עיריית חיפה. הקמת הפרויקט כפופה, בין היתר, לכך שיחתמו חוזים פרטניים עם כל אחד מהדיירים במתחם ולאישור תכנית בנין עיר מתאימה.

 

לדברי יעקב אטרקצ׳י מנכ״ל ובעלים של אאורה השקעות: ״המומחיות שלנו בתחום פינוי ובינוי צוברת תאוצה ואנחנו מצליחים לתרגם אותה לזכייה בפרויקטים תוך שאנחנו נכנסים לערי ביקוש חדשות. חלק מההצלחה שלנו בזכיות נובעת מההכרה והבנה של הדיירים כי אאורה, כגוף המוביל בתחום פינוי בינוי, יצליח להניב להם את הערך המקסימלי ובצורה המקצועית ביותר בתכנון, ליווי, ייעוץ ובביצוע״ 

 

״אנחנו מזהים את חיפה כעיר בעלת פוטנציאל משמעותי לפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית ובכוונותינו לפעול לצורך איתור וקידום פרויקטים נוספים בעיר במהלך שנת 2020."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה