חדשות שוק ההון

כלל ביוטכנולוגיה: Elicio גייסה הון בהיקף של כ-8.5 מיליון דולר

בתמורה לגיוס הוקצו לבעלי המניות מניות בכורה ומניות רגילות של Elicio; עם השלמת הגיוס עומד שיעור ההחזקה של החברה ב-Elicio על כ-22%

חדשות ספונסר 03/03/2020 09:50

א+א-

כלל תעשיות ביוטכנולוגיה מדווחת היום, כי Elicio Therapeutics, Inc הודיעה על גיוס הון הכולל בין השאר, מימוש כתבי אופציה מבעלי מניות ב-Elicio, בהיקף של כ-8.5 מיליון דולר. בתמורה לגיוס ההון הוקצו לבעלי המניות מניות בכורה ומניות רגילות של Elicio. עם השלמת גיוס ההון, עומד שיעור ההחזקה של החברה ב-Elicio על כ-22%.

 

גיוס ההון יאפשר ל-Elicio להתחיל בניסוי קליני Phase I/II בסרטן הלבלב ובסרטן המעי הגס ברבעון השלישי של שנת 2020. הניסוי יבחן את היעילות והבטיחות של החיסון ELI-002, חיסון טיפולי המכוון כנגד כל שבע המוטציות של KRASאשר מניעות כ-25% מכל הגידולים הסרטניים המוצקים בבני אדם. תוצאות ראשוניות מהניסוי צפויות ברבעון הראשון של שנת 2021. 

 

Elicio הינה חברה פרטית אמריקאית בתחום האימונותרפיה אשר מפתחת טכנולוגית החיסוןAmphiphile Vaccines, שמקורה ב-Massachusetts Institute of Technology (MIT). באמצעות טכנולוגיה זו יכולות להיות מוצגות למערכת החיסון מטרות המצויות על תאי הסרטן באופן שצפוי לאפשר תגובה חיסונית יעילה במיוחד, ולאורך זמן, כנגד הממאירות.

 

טכנולוגית ה-Amphiphile Vaccines יכולה גם לחשוף את מערכת החיסון לחומרים ממריצי חיסון (adjuvants) בצורה יעילה ובטוחה יותר בהשוואה לשיטות הנהוגות היום. בנוסף, לטכנולוגיה של Elicio פוטנציאל להגביר את היעילות הטיפולית של תאי CAR-T כנגד סרטן, ובמיוחד בגידולים מוצקים בהם טיפולי CAR-T הקיימים היום אינם יעילים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה