אוגווינד מגייסת עד 30 מיליון ₪ בהנפקה פרטית

החברה קיבלה שתי התחייבויות להשקעה; הניצעים בהנפקה הפרטית יהיו זכאים למניות רגילות של החברה במחיר של 15 ₪ למניה

חדשות ספונסר 24/02/2020 11:28

א+א-

חברת אוגווינד מדווחת כי דירקטוריון החברה אישר היום ביצוע גיוס הון לחברה במסגרת הנפקה פרטית, אחת או יותר, בהיקף של עד 30 מיליון ₪

 

הניצעים במסגרת הגיוס בהנפקה פרטית יהיו זכאים למניות רגילות של החברה במחיר של 15 ₪ למניה וכן לחצי אופציה (לא סחירה) על כל מניה שתנפיק החברה במסגרת הגיוס בהנפקה הפרטית. האופציות הללו יהיו ניתנות למימוש למניות הרגילות של החברה במחיר מימוש של 23 ₪ לתקופה של 36 חודשים ממועד הנפקת האופציות.

 

האישור העקרוני לביצוע הגיוס בהנפקה פרטית ניתן בהמשך לשתי התחייבויות שנמסרו לחברה להשקיע בה. התחייבות אחת ניתנה על ידי מר ירון יעקובי, אשר על פי נוסח ההתחייבות יהיה רשאי להמחותה לגורמים נוספים להשקעה של 15 מיליון ₪ בחברה בשלושה תשלומים שווים.

 

על פי תנאי ההסכם עם מר יעקובי, התשלום הראשון יתבצע עם קבלת האישור להשקעה, התשלום השני יועבר חצי שנה לאחר ביצוע ההשקעה הראשונה והתשלום השלישי נקבע למועד של שנה לאחר ביצוע ההשקעה הראשונה.

 

התחייבות שניה להשקעה בחברה התקבלה מ – Centaurus Investments  גוף אשר למיטב ידיעת החברה, התאגד באיי הבתולה הבריטיים וקשור למיליארדר היהודי הבריטי וינסנט צ’נגוייז להשקיע סך של עד 2 מיליון דולר ארה"ב במסגרת הגיוס בהנפקה הפרטית.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה