חדשות שוק ההון

ברנמילר חתמה על מזכר הבנות להפצת טכנולוגית אגירה בהונגריה ובמזרח אירופה

החברה תעניק ל-CET רישיון לשיווק והפצה של מוצרי החברה באופן בלעדי; תוקפו של הרישיון מותנה בהיקף מכירות מינימלי של 2 מיליון דולר בשנה השנייה ו-5 מיליון דולר בשנה השלישית

חדשות ספונסר 23/02/2020 14:20

א+א- 1

חברת ברנמילר מעדכנת היום כי חתמה על מזכר הבנות לא מחייב לשיתוף פעולה עם חברת CET, חברה הונגרית שהוקמה לצורך הפצת טכנולוגיית אגירה לשוק האנרגיה ופיתוח פרויקטים בתחום האנרגיה המתחדשת, שמטרתו הפצה של טכנולוגיית ומערכות האגירה של החברה בהונגריה ובמדינות נוספות במרכז ובמזרח אירופה.

 

בהתאם למזכר ההבנות CET וברנמילר יפעלו לחתימת הסכם הפצה מחייב עד סוף מרץ, במסגרתו החברה תעניק ל-CET רישיון לשיווק ולהפצה של מוצרי החברה באופן בלעדי בהונגריה ובמרכז ובמזרח אירופה. תוקפו של רישיון ההפצה יהיה מותנה בעמידת CET בהיקף מכירות מינימלי של 2 מיליון דולר לשנה השניה ו-5 מיליון דולר לשנה החל מהשנה השלישית ואילך.

 

שיתוף הפעולה בין החברות כולל אבן דרך של חתימת הסכם מחייב בין CET לבין MVM – תאגיד החשמל של הונגריה, להקמת פרויקט ראשון העושה שימוש בטכנולוגיה של ברנמילר. במסגרת הפרויקט שימוקם בתחנת כוח מבוססת גז טבעי המופעלת על ידי MVM תשמש אגירת חשמל לאספקת מים חמים.

 

CET היא חברה מקבוצת החברות של Energy Trade  Centralשהיא מהחברות המובילות בתחום המסחר בחשמל ובגז טבעי בהונגריה ובעלת רישיון למסחר בחשמל ובגז טבעי.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מה הבדל בינם לאוגווינד ?

    זו אותה טכנולוגיה?
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    Orelo 23/02/2020 14:44