עמי אראל, יו”ר סלקום, הודיע על פרישתו

אחרי 14 שנים בתפקיד יעזוב אראל את תפקידו בתחילת מרץ; במכתב לעובדים סיפר אראל כי הוא מתכוון לעסוק בתחום האגרוטק

חדשות ספונסר 23/02/2020 12:12

א+א-

יו"ר סלקום עמי אראל הודיע היום לדירקטוריון החברה ולמנכל אי.די.בי על כוונתו לפרוש מהתפקיד לאחר 14 שנים בחברה, כשבוע לאחר שפורסם כי החברה רוכשת את גולן טלקום.

 

אראל מונה ליו"ר דירקטוריון סלקום בשנת 2005 ונשאר בו מאז, למרות מכירת השליטה בחברה בשנת 2014 לאדוארדו אלשטיין. בנוסף הוא משמש כדירקטור באלרון, מכתשים אגן, ועוד חברות השייכות לקבוצת אי.די.בי. קודם לכן כיהן כנשיא ומנכ"ל בזק, מנכ"ל אלרון, מנכ"ל נטויזן ועוד.

 

במכתב ששלח אראל לעובדי החברה מסביר אראל כי לדעתו בתוך כל הקשיים של עולם התקשורת הישראלי, סלקום הולכת בנתיב הנכון. אראל מסביר כי בתקופה האחרונה רכשה החברה את IBC חברת תשתיות הסיבים, תוכננה תוכנית התייעלות מקיפה, שופר מבנה ההון של החברה, אבי גבאי הצטרף כמנכ"ל ונחתם מזכר הבנות לרכישת חברת גולן.

 

במכתבו מודה אראל לאדוארדו אלשטיין, בעל השליטה באי.די.בי, ואומר:" אדוארדו, מודה לך מאד על השנים שאנחנו עובדים יחד ומאחל לך מכל ליבי שתרווה נחת בישראל. אתה מאמין גדול במדינה והיה לי עונג לראות אותך זורח משמחה בכל פעם שאתה מגיע ארצה. שאלתי אותך בעבר עד מתי להישאר בסלקום? ענית : עד שיבוא המשיח. אני מסיים היום ומקווה שיגיע במהרה".

 

אראל מציין עוד כי הוא הולך לעסוק במספר חברות אגרוטק ולהשקיע את זמני בפיתוח והשקעה בחברות המפתחות את העולם הירוק החדש.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה