חדשות שוק ההון

פעילות האודיו של סומוטו מצטרפת לתוכנית השותפים של אמאזון

הנגן שפיתחה חברת טריניטי מאפשר למשתמש לשמוע תוכן טקסטואלי המופיע באתרים בלחיצת כפתור ולתרגמו מיידית למגוון שפות, ביניהן אנגלית וסינית

חדשות ספונסר 20/02/2020 14:08

א+א-

חברת סומוטו מדווחת היום כי פעילות האודיו שלה "טריניטי אודיו", שפיתחה נגן לתרגום והשמעה מידית של תכני טקסט, הצטרפה כשותפה לרשת AWS (Amazon Web Services) – תוכנית שירותי הרשת של אמזון.

 

הנגן שפיתחה טריניטי מוטמע באתרי תוכן רבים, ומאפשר למשתמש לשמוע את התוכן הטקסטואלי המופיע באתרים בלחיצת כפתור וכן לתרגמו מיידית למגון שפות, ביניהן אנגלית וסינית. השימוש בנגן אינו מוגבל לסוג מכשיר כלשהו, וניתן להטמעה פשוטה בכל מקום באתר האינטרנט של יצרן התוכן.

 

תוכנית השותפים של אמזון מסייעת לחברות להקים, לשווק ולמכור את שירותיהם על גבי רשת AWS ומספקת להם תמיכה עסקית, טכנית ושיווקית. טריניטי אודיו מספקת למפרסמים ויצרני תוכן דרך חדשה לתקשור, צמיחה ויצירת תזרימי מזומנים על ידי הפיכת תוכן טקסטואלי לשמע, תוך מינוף יכולות ’אמזון פולי’ (Amazon Polly), שירות ענן ההופך טקסט לשמע ומאפשר ליצור מוצרים ושירותים מופעלי קול. לצד מינוף הפעילות באמצעות אמזון, הנגן של טריניטי תואם לאתרים בטכנולוגיית WordPress הפופולרית.

 

טריניטי פונה לשוק ענק הנמצא בקצבי צמיחה גבוהים. על פי מחקרים, שוק הפרסום בתחום השמע הדיגיטלי (Digital Audio) עמד בשנת 2019 על כ-2.9 מיליארד דולר בארה"ב ו-471 מיליון דולר באירופה. הפתרון של טריניטי מאפשר ליצרני תוכן לייצר תוכן בעלות אפסית ובאופן מיידי ותוך כך להוזיל את כלל עלות התוכן, לייצר תזרימי מזומנים חדשים ולבסס חיבור טוב יותר עם קהל הצרכנים.

 

עבור הצרכנים, הפתרון מאפשר צריכת תכנים באמצעות שמע, במגוון שפות, באופן מיידי. עבור המפרסמים, הפתרון מאפשר יצירת תוכן מיידית, בפורמט נוסף (שמע), המאפשר רכישת לקוחות נוספים ויצירת תזרימי מזומנים חדשים.

 

בכוונת סומוטו לשלב ולהטמיע את הנגן של טריניטי במגוון רחב של אתרים, עתירי תוכן טקסטואלי, בדגש על אתרי חדשות וכלכלה דוגמת Forbes, The New York Times, Daily Mail, The Telegraph, Newsweek ואתרים נוספים. עד ליום 31 בדצמבר 2019 הושקעו בטריניטי אודיו כ- 850 אלף דולר.

 

החברה פועלת על מנת לצרף שותפים אסטרטגיים לפעילות זו, הן עסקיים או פיננסיים.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה