שינויים בשדרה הניהולית של מגדל

שלומי נחום ימונה למנהל חטיבת ביטוח כללי וחבר הנהלה; אסף שהם, מנהל חטיבת ההשקעות הודיע על פרישתו

חדשות ספונסר 20/02/2020 11:28

א+א-

מגדל חברה לביטוח ממשיכה בהשלמת השדרה הניהולית של החברה, בהתאם למבנה הניהולי החדש עליו הכריזה החברה בדצמבר האחרון. המבנה מבוסס על מיקוד קווי עסקים של החברה, תוך איחוד פונקציות ומוצרים, תחת חבר הנהלה אחד.

 

אמש אישר דירקטוריון מגדלאת מינויו של חבר הנהלה חדש: שלומי נחום, שיכהן כמנהל חטיבת ביטוח כללי, ויכנס לתפקידו ב- 1 לאפריל 2020.

נחום בעל ניסיון של כ-19 שנה בתחום הביטוח הכללי. בתפקידיו הקודמים שימש כמנכ"ל חברת הביטוח "שירביט", ובמשך 16 שנה כיהן במגוון תפקידי ניהול בחברת "כלל לביטוח", ביניהם סמנכ"ל בכיר, מנהל חטיבת המטה והפרט בחטיבת ביטוח כללי וכמנהל תחום ביטוח כללי במרחב הגדול ביותר בחברה. נחום בוגר תואר MBA במנהל עסקים ותואר BA בביטוח.
 
רן עוז, מנכ"ל מגדל, אמר: "אנו משלימים שורה של מהלכים שמטרתם להביא את מגדל לצמיחה ממוקדת תוך שימת דגש על רווחיות, יעילות ויצירת ערך בעסקים. הצמיחה תעשה באמצעות מיקוד, ריענון וחיזוק ההנהלה שתוביל את החברה בשנים הקרובות". 
 
עוד הוסיף עוז, כי: "מנהל החטיבה החדש מצטרף לשדרה הניהולית של החברה ומהווה חלק מהמבנה הארגוני החדש. אנו מאחלים לשלומי נחום הצלחה רבה בתפקידו החדש. אין לי ספק כי הניסיון העשיר והאיכות יוצאות הדופן שהוא מביא עמו יאפשרו לנו לבצע את המשימות העומדות על הפרק על הצד הטוב ביותר". 
 
הבוקר הודיעה החברה כי אסף שהם, מנהל חטיבת ההשקעות במגדל ב- 6 השנים האחרונות, הודיע על רצונו לסיים את תפקידו. שהם נעתר לבקשת החברה להישאר בתפקידו עד שיאותר לו מחליף. 
 
רן עוז, מנכ"ל מגדל, אמר: "אני מודה לאסף שהם על שש שנים בהן הוביל את חטיבת ההשקעות לתחומים חדשים ופורצי דרך ועל עשיה רבה בסביבת שוק מאתגרת. במהלך כהונתו, ביסס שהם את מערכי ותשתיות העבודה של החטיבה, והוביל את השינוי של מגדל כשחקן דומיננטי ומוביל בתחומי הנדל"ן בארץ ובחו"ל, תשתיות, האשראי העסקי וההשקעות האלטרנטיביות". 
 
 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה