חדשות שוק ההון

אלוני חץ: חברת Carr רוכשת 50% מקומפלקס משרדים בבוסטון

הקומפלקס מאגד שני בנייני משרדים צמודים ומחוברים; העסקה מתבצעת לפי שווי של 485 מיליון דולר לקומפלקס כולו

חדשות ספונסר 20/02/2020 10:41

א+א- 1

אלוני חץ מדווחת היום כי חברת הבת Carr Properties חתמה על הסכם לרכישת 50% מהזכויות בקומפלקס המאגד שני בנייני משרדים צמודים ומחוברים ביניהם הממוקמים בבוסטון (ב-75-101 Federal Street), לפי שווי של 485 מיליון דולר לקומפלקס כולו.

 

הקומפלקס הינו מסוג A Class עם שטח השכרה כולל של כ-73 אלף מ"ר והוא ממוקם במרכז העסקים הראשי בבוסטון. הקומפלקס מאוכלס כיום בתפוסה של 89% ומניב NOI שנתי של כ-23 מיליון דולר. להערכת Carr, הקומפלקס צפוי להניב במהלך חמש השנים הקרובות NOI שנתי ממוצע של כ-27 מיליון דולר, וזאת כתוצאה מגידול בתפוסה וגידול מהותי בדמי השכירות.

 

במקביל לחתימה על הסכם הרכישה, התקשרה Carr עם הבעלים המחזיקים במחצית השנייה של הקומפלקס האמור בהסכם לניהול משותף של הקומפלקס.

 

בכוונת Carr והשותף ליטול הלוואה בסך של כ-280 מיליון דולר נגד שיעבוד הקומפלקס, כך שמרכיב ההון העצמי אותו תשקיע Carr בעסקה צפוי לעמוד על כ-105 מיליון דולר.

 

הצדדים צופים כי השלמת העסקה (Closing) תבוצע עד לתום הרבעון הראשון השנה. העסקה כפופה להתקיימותם של תנאים מתלים, לרבות השלמת בדיקת נאותות כמקובל.

 

מר נתן חץ, מנכ"ל אלוני חץ מסר: "אנו שמחים לדווח על עסקה נוספת (שלישית) של Carr בבוסטון. זהו קומפלקס משרדים איכותי הממוקם במרכז העסקים הראשי של העיר והוא יהווה תוספת משמעותית במסגרת האסטרטגיה שלנו להרחבה והעמקת דריסת הרגל של Carr בשוק המשרדים בבוסטון.

 

לנו (באמצעות השותפות עם אוקספורד) ול-Carr יש כיום 6 נכסים בעיר בוסטון, בשווי מצרפי כולל של כ-2 מיליארד דולר, לרבות פרויקט One Congress הנמצא בשלבי הקמה, כאשר חלקה היחסי של אלוני חץ בחשיפה לתחום הנדלן בבוסטון מגיע לכמיליארד דולר, כשליש ממנו יזמות ב-One Congress. בכוונת Carr להמשיך ולפעול לאיתור השקעות נוספות בבוסטון ובוושינגטון בהתאם לאסטרטגיה שלה".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    זאת הודעה שלילית לאלוני?

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    Nanis 20/02/2020 10:56