חדשות שוק ההון

אליום מדיקל קיבלה אישור מכירה ושיווק למערכות הסטנטים באוקראינה

עם קבלת האישור נכנס לתוקפו הסכם הפצה בהיקף של 2.5 מיליון ₪ לפחות; האישור מצטרף לאישורים הקיימים של החברה באירופה, סין, רוסיה, הודו ואוסטרליה

חדשות ספונסר 19/02/2020 10:52

א+א- 2

אליום מדיקל, העוסקת בפיתוח וייצור של סטנטים רפואיים, מתכבדת להודיע כי התקבלו האישורים הרגולטורים הנדרשים על ידי מערכת הבריאות באוקראינה, עבור שיווק מערכות הסטנטים האורולוגיים המיוצרים על ידה.

 

עם קבלת האישורים הרגולטורים, נכנס לתוקפו הסכם ההפצה בו התקשרה החברה עם מפיץ באוקראינה בהיקף מצטבר של כ- 2.5 מיליון שקלים לפחות ובכפוף להוראות ההסכם. החברה צופה כי תקבל מהמפיץ כבר במהלך החודשים הקרובים הזמנות ראשונות עבור הסטנטים האורולוגיים.

 

כמו כן התקבלו בידי החברה האישורים הרגולטורים הנדרשים על ידי מערכת הבריאות באוקראינה למכירת מערכות הסטנטים הביליאריים של החברה. נכון למועד זה, הסכם ההפצה באוקראינה אינו חל על הפצת מערכות אלו. החברה תבחן את האפשרות להפצת הסטנטים הביליאריים על ידי המפיץ או על ידי שותף פוטנציאלי אחר.

 

במהלך 2018, נכנסה לתוקף באוקראינה רפורמה במערכת הבריאות, במסגרתה הוקמו שירותי בריאות לאומיים וכן הושקה תוכנית בריאות לאומית. במסגרת תכנית זו נקבע כי מדי שנה, כחלק מתקציב המדינה, יוקצו למערכת הבריאות תקציבים בגובה 5% מהתל"ג.

 

באמצעות תקציבים אלו, בשנת 2018 העבירו שירותי הבריאות הלאומיים כ-129 מיליון דולר למרכזים רפואיים ברחבי המדינה וכ-50 מיליון דולר במהלך ינואר 2019. השוק האוקראיני למכשור רפואי בשנת 2018 הסתכם לסך של כ-533 מיליון דולר, כאשר 90% משוק זה נבעו מיבוא למדינה.

 

למערכות הסטנטים של החברה אישורי שיווק, בין היתר, באירופה, סין, רוסיה, מקסיקו, דרום אפריקה, אוסטרליה, הודו וישראל. החברה פועלת באמצעות מפיציה ושותפיה האסטרטגיים לקבלת אישורים נוספים ברוסיה, סין ובמדינות נוספות. כמו כן, פועלת החברה לקבלת אישור שיווק בברזיל כחלק מהסכם ההפצה בו התקשרה לאחרונה החברה.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  מניה גמורה - אין שם מחזורים

  בכל אופן, היקף מצטבר של 2.5 מליון שח (נפרס כנראה על שנים), זה כל כך זניח. חבר שלא מצליחים לגרום לצמיחה מהותית בתזרים.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  shmulic12 19/02/2020 15:28

 2. 2
  בשעה טובה שומעים חדשות טובות ממנה!

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  BABA1 19/02/2020 11:37