בבילון מוכרת את אחזקותיה בחברת אם.אס.טי טראוול תמורת 2 מיליון דולר

בעת השלמת העסקה בבילון צפויה לרשום בדוחותיה הפסד המוערך בכ-5.4 מיליון ₪; ביצע העסקה נובע מהחלטת החברה לפעול לשינוי אסטרטגי ולהתמקד ביצירת חברת טכנולוגיית מידע (IT)

חדשות ספונסר 18/02/2020 16:56

א+א-

חברת בבילון מדווחת היום כי התקשרה עם חברת טרזורו בהסכם למכירת כל החזקותיה בחברת אם.אס.טי טראוול, העומדות על 37.97% (32.72% בדילול מלא).

 

התמורה הכוללת על פי ההסכם עומדת על 2 מיליון דולר, ותשולם בתשלומים שנקבעו בהסכם. מנגד, טרזורו העמידה לרשות בבילון בטוחות ביחס לתשלומים העתידיים.

 

העסקה מותנית במספר תנאים ביניהם אישור דירקטוריון אם.אס.טי טראוול לרכישה, קבלת אישור מבעלי המניות שלה ואי מימוש זכות סירוב המוקנית לבעלי המניות האחרים בחברה. בכל מקרה בו תחליט טרזורו שלא להשלים את העסקה, היא תשלם לבבילון פיצוי כספי העומד על 300 אלף דולר.

 

בנוסף, על פי ההסכם, לבבילון הוקנתה אופציית רכישה (call option) הניתנת למימוש בכל עת ובמנה אחת, במהלך תקופה של 30 חודשים ממועד השלמת העסקה, לרכוש בחזרה כמות מניות המהוות 5% מההון המונפק ש להחברה ובכפוף להתאמות שהוסכמו בין הצדדים).

 

עוד מצוין בהסכם, כי אם.אס.טי.טראוול תשלים עסקה או מספר עסקאות עם משקיעים עד ל-5.6.2020, שבהתאם לה ישולם לחברה סכום שעולה על 2 מיליון דולר, תשלם הרוכשת סכום נוסף השווה ל-50% מההפרש בין שוויה של אם.אס.טי לשווי של 10 מיליון דולר במסגרת הגיוס החדש, כפול 37.97%.

 

בעת השלמת העסקה בבילון צפויה לרשום בדוחותיה הפסד המוערך בכ-5.4 מיליון ₪. ביצע העסקה נובע מהחלטת החברה לפעול לשינוי אסטרטגיית החברה כך שתתמקד ביצירת חברת טכנולוגיית מידע (IT).

 

אם.אס.טי היא סטארטאפ תיירותי והיא עוסקת בפיתוח מנוע אוטומטי של הזמנות בתחום התיירות ללקוחות פרטיים. בבילון רכשה את חלקה בחברה בשנת 2015 בתמורה לסכום של מיליון דולר. ב-2018 החברה השלימה סבב גיוס, בו גייסה 2.5 מיליון דולר בתמורה להקצאת 25% מהון המניות שלה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה