פורסייט קיבלה הזמנה לאבטיפוס מערכת QuadSight מיצרן רכב יפני

יצרן הרכב הזמין את המערכת לאחר שהשתתף בסדרת הדגמות טכנולוגיות שנערכו בטוקיו בסוף ינואר 2020

חדשות ספונסר 18/02/2020 14:52

א+א-

חברת פורסייט הפועלת בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב, ומניותיה נסחרות בבורסות נאסד"ק ותל אביב (סימול: FRSX), הודיעה היום על מכירה נוספת של אבטיפוס למערכת QuadSight, מערכת הראייה הממוחשבת המבוססת ארבע מצלמות ומיועדת לשוק הרכב החצי-אוטונומי והאוטונומי.

 

מערכת האבטיפוס הוזמנה על ידי אחד מיצרני הרכב המובילים בעולם - חברה יפנית ששוויה מיליארדי דולרים. יצרן הרכב היפני השתתף בהדגמות טכנולוגיות חיות שנערכו ביפן בסוף חודש ינואר 2020. במהלך ההדגמות הטכנולוגיות מערכת QuadSight נבחנה בשטחי הלקוח במספר תרחישים מוגדרים מראש.

 

מכירת מערכת האבטיפוס מחזקת את חשיבות האסטרטגיה של החברה לבצע הדגמות בזמן אמת של מערכת QuadSight ומציעה לשותפים אסטרטגיים פוטנציאליים הזדמנות לחוות את המערכת בזמן אמת ולהבין בצורה יעילה את יכולות הגילוי שלה.

 

המערכת הושקה בחודש ינואר 2018 בתערוכת Consumer Electronics Show בלאס וגאס, ארה"ב. באמצעות היתוך חיישנים, מערכת QuadSight משלבת אור המוחזר ממצלמות אור נראה עם אנרגיה תרמית המתקבלת ממצלמות אינפרא-אדום ארוך-טווח ומאפשרת גילוי מדויק של מכשולים מכל צורה וחומר, בכל תנאי תאורה ומזג אוויר - לרבות בחשיכה מוחלטת, גשם, ערפל וסנוור. מערכת QuadSight מבוססת על טכנולוגיה ביטחונית ומציעה לרכבים אוטונומיים יכולות ראייה מוגברות ובכך מסייעת בהפחתת הסיכון לתאונות דרכים.

 

החברה מתכוונת להרחיב את המודעות לפתרונות הייחודיים שלה, לפנות ללקוחות פוטנציאליים ולהרחיב את נוכחותה אצל יצרני הרכב וספקי המשנה, וזאת על ידי מכירת מערכות אבטיפוס נוספות. החברה מאמינה כי בחינת הטכנולוגיה שלה מקרוב על ידי לקוחות פוטנציאליים, עשויה להוביל לשיתופי פעולה עתידיים בתחום המחקר והפיתוח, אינטגרציה, ייצור ותחומים נוספים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה